reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Evelinakol - super macie - a u nas wczoraj burza była, przdu nie było bo linie wysokiego napiecuia zerwało :szok:. Nawet nie myślę kiedy ja będę mogła synka bez czapy na dwór wyciągnąć :sorry2:. Olivera bym nie poznała - normalnie jak czterolatek wyszedł :tak:
 
Bo ja go przedwczoraj posadziłam w wózku, bo Marianna miała przedstawienie i chciał popatrzyć na dzieci a ja robiłam zdiecia i tak już sie nie chce położyć:-D:no:
 
Evelinakol no super zdjecie, az ci zazdroszcze tej pogody, a Olivier faktycznie nie wyglada na 6 miesiecy, i jaka ma buja czupryne :-)

Mrozik ja mam te body biale z krotkim rekawkiem.
 
Fiolka, Katrins, Raabit, wracając do waszej dyskusji o główkach naszych pociech, to Bartek z początku też miał troche spłaszczoną z lewej strony, bo notorycznie na lewo kładzie główkę. Ale po ostrzeżeniu znajomej, zaczęłam usilnie go przekręcać na prawo, podkładać poduszkę, kocyk, cokolwiek, no i trochę pomaga, już nie widać różnicy - główka się kształtna zrobiła. Ale jak się nie pilnuje, to mały zawsze tę główkę na lewo kładzie, nic mu to nie przeszło. :baffled:
 
witam, ja prosze szybko o konsultacje:) moja coreczka budzi sie co gidzne srednio i starsznie placze miala troche goraczki w dzien ale dalam jej nurofen i przeszlo. Ale teraz zbliza sie noc i juz sie raz obudzila, naparwde strasznie placze nie da sie uspokoic musi sie obudzic dobrze z pol godz sie z nia pochodzi i jest lepiej i usypia, ale to jest starszne ten placz:( chcialam sie spytac czy ktos tez tak mial, bo moze to nie zabki:/ mala 4 lutego skonczy 6 miesiecy a placze juz tak 2 dni
 
Luxik, zazdroszczę Wam z tym basenem, u nas nie ma takich "udogodnień".
Tomola, ja też , rzadko ale jednak, takie podmianki robię między cyckiem a smoczkiem, bo mały czasami tak ma że się denerwuje a jeść chce.Acha, ja karmie piersia i mięsko już podaję.
Laura, nie stresuj się,będzie dobrze. Ja nie mam za bardzo mozliwości ściągać mleczka w pracy,robie to zaraz po powrocie (idzie wtedy w mig:-)), ale wiem że to duża przerwa i trochę może zaburzać rytm. za to w weekend nadrabiamy, na razie sie udaje, oby jak najdłużej.
Edyta, ja też nieraz przy podawaniu obiadków czy deserków łyżeczką czasami nieźle kombinuję - śpiewam, robie miny, zagaduję, oj różne wygłupy ale pomaga:-)
Evalinakol, zazdroszczę pogody
Zabolik ,nie umiem pomoc, może lepiej z lekarzem skonsultować?skoro tak płacze a nie wiadomo dlaczego...

A my pojechaliśmy wczoraj z małym do moich dziadków, czyli pradziadków Bartka, i mały się tam super zachowywał, śmiał się, rozmawiał, mimo że ich widział drugi raz w życiu czyli i tak nie pamiętał, był bardzo pogodny, a muszę powiedzieć że spędziliśmy tam cały dzień. Zuch chlopak (bałam sie że może marudzić, albo bać się, czy coś w tym stylu.)
 
madziara to mój chrześniak:) a my dzisiaj kupiliśmy małej w carfurze body 4-pak na 74 i powiem wam ,ze są bardzo fajne i wygodne a daliśmy za nie 21 zł:)
Mała dzisiaj zjadła cały słoiczek ze smakiem ziemniaczki ze szpinakiem:) byłam w szoku.
Jutro nadrobie w zaległościach bo i wdze ,zę tu duzy ruch:)
Miłej nocki mamusia i słodkich snów maluszki:)
 
reklama
zabolik - popatrz na dziaselka, jak widzisz jakas roznice, to moze rzeczywiscie zabki ida, one przewaznie wychodza baaardzo dlugo:no:, ale jesli pewnosci nie masz to napewno nie zaszkodzi jak poradzisz sie lekarki, tymbardziej ze teraz o przeziebienie nie trudno.
ewelina - jak ja Wam zazdroszcze tej pogody, zwlaszcza ze dzis u nas wiatr i ziiiiiiimno:baffled: Oliver super chlopak, taki duzy chlopak Ci wyrosl:-p

my na basen mielismy w planach isc ale pogoda okropna i sie boje, pozatym u nas nie ma tez zajec dla niemowlakow, i zastanawiam sie czy ma sens isc, ale tak ogolnie pochlapac sie chociaz pojdzimy, moze podczytam cos w necie na temat takich zajec, a Wy Luxik co tam robicie na tym basenie?

Pozatym miesa jeszcze nie daje, bo Zuzia jeszcze nie zaliczyla wiekszosci bezmiesnych potraw, a najpierw chce ja przyzwyczaic do tych

A po dyni u nas ok, zadnych wzdec i Zuzia ja uwielbia
 
Do góry