reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Oliver śpi już 3,5 godziny. budził sie parę razy z płaczem , ale go przytulałam i zaraz zasypiał. poszłam nawet z nim na zakupy i nie obudził sie w trakcie ubierania:dry:. Mam nadzieje, ze nic mu nie jest, bo jutro szczepionka.
 
witamy nowe mamusie:tak:
u Was szczepia w raczki??? Karol wszystko dostaje w nozke:dry: u nas w przychodni takich maluchow nie szczepia w raczki:szok:w sumie moze to lepiej bo w nozce jest wiekszy miesien i lepiej sie wchlania ta szczepionka, poza tym latwiej zrobic:-)trzymam go na rekach i zginam mu jedna nozke i szybciutko idzie:tak:u nas nie bylo zadnego odczynu, nawet trudno bylo znalezc miejsce wklucia.
moj Karol tez czesciej sie dopomina o jedzenie:tak:od wczoraj:-)
 
My juz po spacerku:-)
No to mnie uspokoilyscie z tym czestym jedzniem, musze nawet przyznac ze chyba nie mam sie az tak zle jak myslalam ;-)
Co do osiagniec Szymona, to obracac sie tez jeszcze nie umie, i jak bylam z nim tydzien temu na prywatnej wizycie u lekarza, to pani powiedziala ze wszytsko w swoim czasie, a ze lekarka jest ordynatorem w szpitalu dzieciecym to mysle ze sie chyab zna, wiec na razie sie nie martwie. Za to mam wrazenie ze odkryl ze ma nogi bo dzis caly czas podnosi je bardzo do gory i mizia sie po kolankach, a na przewijaku bardzo intensywnie obserwowal stope i juz ja prawie dotknal :-)
 
tomola Karol tez chyba odkryl nogi:-D od 2 dni podnosi je strasznie wysoko prawie buzki dotyka:szok::-Dniedlugo bedzie wpychanie smierdzielkow do buzki:tak::-D
 
Adas tez nogi odkrył.Prawie do buzi siega,glaszcze,ciagnie za paluszki a jak ma na nich kolorowe skarpetki to bardzo intensywnie sie w nie wpatruje:tak:rączki tez wzbudzaja niemałe zainteresowanie,i tak smiesznie nimi przebiera:-D
 
Edyta - to dobrze że rusza, bo to znaczy że tylko pod skórę się dostało. My dostajemy w rączke, bo jest gdzie wbić ;-) - w końcu 8300 ważył na szczepionce, normalni robią w nóżkę, ale on wygląda jak ponad półroczne dziecko.
 
reklama
mrozik - dzwoniłam do przychodni pani powiedziała , że to odczyn poszczepienny i ze moze zniknąć nawet za kilknscie tygodni:szok: no jeśli tak mówila to chyba tak musi być.
 
Do góry