reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Ypra, możliwe jak najbardziej:tak: Ja też już miałam dwie takie akcje trwające nawet po kilka dni. Za pierwszym razem bałam się nawet, że to rwa kulszowa. Jak byłam wtedy na wizycie u gina to powiedziałam mu co i jak i właśnie mówił, że to pewnie maluch na jakiś nerw uciska. Kazał mi jakiś czas poczekać i jakby nie przeszło to się zgłosić, ale wszystko było ok. Także nic się nie martw, bo to tylko Twój potomek daje o sobie znać:-)
A wiecie, jaki ja ból wczoraj miałam - takie skurcze zupełnie gdzieś w dole połączone z uczuciem jakby mnie coś drapało od środka i to było takie jakby szczypiące:confused2: Czy któraś z Was wie co to może być? Tak sobie wymyśliłam, że może mały się w kanał powoli wciska? Możliwe?
 
reklama
Dziewczyny, co byście poradziły na spuchnięte stopy??
jedno mam jak balon i nie pomaga ani moczenie w zimnej wodzie ani leżenie z poduchą pod stopami.. kostek już brak.
 
ja właśnie mocze w chłodnej wodzie nogi i trzymam wyżej serca, ale na długo nie pomaga - juz sie chyba bardzo nie pomoże na te opuchlizny. Mojej koleżance lekarz przypisał jakies leki na opuchliznę, ale ja myślę ze to jest do przezycia (szkoda ze w klapkach po dworze nie moge chodzic) i te kilka dni :p idzie wytrzymać zamiast sie faszerować dodatkowymi prochami.
 
Ojj chętnie spróbuję! Bo już chodzenie sprawia ból:-(
A faszerować się tabletkami też nie lubię.. już wolę się pomęczyć dla dobra maleństwa.
 
Ostatnia edycja:
madziia - ja ostatnio u mnie w sklepie widziałam specjalny krem czy zel na spuchnięte nogi w ciąży. Żałuję że nie widziałam tego wcześniej jak miałam spuchnięte mocno, bo teraz nie jest tak źle. Nie wiem czy to w ogóle jest skuteczne ale może warto spróbować :)
 
nic nie mowcie o spuchnietych stopach, moja znowu wyglada jak bania, tak samo jak w zeszlym tygodniu...na lewej jeszcze kostke widac, ale na prawej masakra,lezenie i moczenie w wodzie nic nie pomaga...
 
dziewczyny!
Od rana strasznie pobolewa mnie brzuch, jak na okres, chwilami mniej a chwilami bardziej. Ustąpił jak się położyłam i zasnęłam. Teraz znowu zaczyna, czuję jakby szedł momentami do krzyża. Jak myślicie, co powinnam zrobić ? Nie wiem czy to są te skurcze czy jak ?
 
reklama
Do góry