reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

No człowiek musi o czymś myśleć aby nie zwariować, a wy s8ię z niego śmiejecie. Ja z nerwów to mam pełne gacie, jeżeli to już to ja się BOJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ.
Jolek akurat to sobie zostawiłam na początek maja na przyśpieszanie.
 
reklama
Ale się uśmiałam :):):):):):)

Styna skarbie będzie dobrze, już dwa razy miałaś akcje z porodem więc do trzech razy sztuka:)
 
Wiesz mniej więcej jak to będzie na początku wyglądać :) Jeśli Cię położą w szpitalu to wyślij mi proszę trochę swojej energii :):):)
 
Styna ty nie mysl o dywanach. Teraz to najwazniejsza jestes ty i dziecko. Rzeczywiscie troche wczesnie zaczynamy sie wykurszac, ale jesli to nasz czas to trzeba isc na ta porodowke i tyle.
Trzymam mocno kciuki.
A tak apropos laptoka w szpitalu na jakiej zasadzie korzystasz tam z internetu?
 
Mandrzejczuk trzymam kciuki i niecierpliwie czekam na wieści. Koniecznie daj nam znać co u Ciebie.
Styna, widzę że jako jedna z pierwszych masz się zamiar rozpakować:) Obserwuj wszystkie objawy i trzymaj się dzielnie, może jeszcze z nami trochę wytrzymasz:)
 
reklama
mandrzejczuk ja niecierpliwie czekam na wieści co tam z tymi twoimi nogami.. bo nie wygląda to za dobrze..

styna trzymam kciukaski..
ale dzisiaj wieści..
dziewczyny nie ma co się martwić.. już czas na nas .. więc spokojnie mozemy jeździć po szpitalach i rodzić:tak: znaczy te co maja terminy na początku maja..


ja mojego czopu wogóle nie widziałam ., i nie mam pojęcia jak on wygląda.. więc jakby mi teraz odszedł to może bym coś powiedziałą na ten temat..
nie wiem też jak odchodza wody.. a chciałabym się przekonać..
bo tu jak wody nie odejdą a masz tylko skurcze to mususz zadzwonić do szpitala i powiedzieć a oni uznają przez tel czy masz już przyjechac czy nie..
a jak wody odchodza to już dzwonić nie trzeba... hehe

 
Do góry