reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Marzena nie strasz, co prawda dziwnie się czuję ale brzuch mam nadal pod brodą wysoko :-D
I nie waż się wyprzedzać, wystarczy, że masz chłopaka a nie drugą babę!
 
reklama
Ja mam urodziny 01.05 i do wtedy ani wtedy rodzić sobie nie życzę. Od 02.05 może być. Nie chcę też po terminie bo nie chcę wywoływania oksytocyną itd - to wolę CC. A jak samo się zacznie to może jakoś pójdzie. Tak sobie kombinuję :D Zobaczymy co mój gin za tydzień powie o mojej szyjce.
 
kurde powiem Wam, ze wczoraj na noc tak mi spuchla, ze musialam isc spac, wstalam z 15 min temu opuchlizna juz taka duza nie byla, a teraz jak od 10 min siedze przy kompie to znowu robi sie jak bania...kurde nie wiem zobaczymy co z moczu wyjdzie.

Tez chcialabym wiedziec ile maluch juz wazy i mierzy ja mialam 51cm i 2950kg, maz tez dryblasem nie jest, wiec pewnie maly tez cos kolo 3kg bedzie mial, ale chcialabym zeby mial tak z minimum 54cm
 
Mandrzejczuk - zrób szybko to badanie moczu, bo pisałaś też, że boli Cie głowa... nie wiadomo jakie masz ciśnienie, musisz pilnować, żeby nie było za wysokie, bo w połączeniu z opuchlizną i bólami głowy może świadczyć o stanie przedrzucawkowym. Nie chcę Cię tutaj straszyć, ale sama tez sie tego obawiałam, ale wyniki wyszły mi dobre, a ciśnienie mam aż za niskie. lepiej dmuchać na zimne!
 
reklama
Mandrzejczuk ,noga faktycznie strasznie Ci spuchła chyba bym zawału dostała jak by mnie to spotkało ostatnio tak panikuje.
Mi tez od kilku dni puchna rece i nogi ale najgorszy jest ból prawej reki a raczej palców i nad ranem promieniuje az do łokcia ,do tego bola mnie stawy ,moje zawiasy:rofl2:
 
Do góry