reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Mandrzejczuk- biedna... na pewno taka opuchlizna nie jest normalna tylko szpital ! trzymamy kciuki!
Styna- czop może odchodzić wcześniej to fakt ale i tak bym miała już pełne gacie :-D;-) trzymaj się kochana!
 
reklama
Ja jednak pojadę do szpitala dzisiaj usiadłam pomyślałam na spokojnie i uświadomiłam sobie że mała się dzisiaj nie rusza rano ok 8 miała czkawkę i to wszystko. A ubrałam sukienkę tą samą co wczoraj i zauważyłam że mi brzuch opadł, więc czekam na P i jadę się upewnić że z małą ok, tym bardziej że jakieś skurcze się pojawiają.
 
Styna mi czop odszedł intensywnie w dniu porodu. Ale jeśli tobie się tylko sączy i jest go przeciętna ilość, to możesz być z tych długodystansowych co to dwa tygodnie ciekną ;-) Pilnuj tylko wód, żebyś wiedziała, czy nie ciekną bo to jest istotne, nie czop.

Ja tam już bym mogła rodzić, czytam opowieści z porodówek i się wzruszam jak głupia. Nie pogniewam się jednak jeśli dotrwamy do maja :-)

Edit: doczytałam, weź laptoka i daj nam znać co dalej :-) Jesteś tylko jeden dzień za mną ;-)
 
Wezmę lapsa i do tego spisałam kilka numerów w razie co więc dam znać co się dzieje. Kurcze ja niby też już mogę rodzić ale chciałam jeszcze te dywany poprać. No ale najwyżej P skończy.
 
Ha ha ha Styna boska jesteś " chciałam jeszcze te dywany poprać" buhahaha uśmiałam się fajnie to zabrzmiało!
trzymaj się i daj znać co i jak ! :*
 
styna - spoko, pierwszy poród trwa podobno tyle godzin że jak ty te dywany zabierzesz na porodówkę to zdążysz z luzem skończyć. A i zajęcie będziesz miała, i czas szybciej zleci...
 
Wezmę lapsa i do tego spisałam kilka numerów w razie co więc dam znać co się dzieje. Kurcze ja niby też już mogę rodzić ale chciałam jeszcze te dywany poprać. No ale najwyżej P skończy.

Dobrze,że ostatnio P pomył Ci okna bo to też pewnie chciałabyś dokończyć :p
 
reklama
Do góry