reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

juz jestem
bylam w szpitalu cisnienie ksiazkowe, opuchlizna jest i to duza. Rozmawialam ze swoim lekarzem i jutro rano mam zrobic badanie moczu. Jezeli cisnienie jest w porzadku i w moczy nie bedzie bialka to znaczy ze to nie zatrucie, a jakis moze zylak albo zator, ale jesli jest to zator to tez nieciekawie. Mam zrobic ten mocz i najpierw wykluczyc zatrucie, jesli mocz bedzie ok a opuchlizna nadal bedzie sie utrzymywala to na przeswietlenie zyl mnie wysla. Moze to tez byc przez sol, ktorej sobie nie odmawiam, a wrecz przeciwnie niesolonego nie zjem, wiec to tez moze byc przyczyna. no i mam duzo lezec z noga uniesiona bardzo wysoko, bo jak to lekarz powiedzial, ja jestem za bardzo rozbrykana i nie moge w miejscu usiedziec i tez ta noge obciazam. Ale jak mnie zapytal ktory to tydzien, a ja ze juz leci 35-ty to powiedzial ooo jeszcze tydzien i mozna rodzic. Tak mi to dalo do myslenia, ze kupilam proszek i stawiam zaraz pranie malego a jutro lece po pieluchy i cala reszte wyprawki. Troche sie uspokoilam tym, ze cisnienie w porzadku, ale nie zmienia to faktu, ze cos sie dzieje, bo zylakow widocznych to ja nie mam, a same widzialyscie jakie mam serdele. No ale poczekam na wyniki moczu i wtedy jeszcze raz sie skontaktuje z lekarzem.

Styna kobito ja to chyba zwariowalabym zeby mi teraz czop odszedl, trzymam kciuki za ciebie i malenstwo wytrzymajcie jeszcze z tydzien ze dwa i zostaw te dywany hehe :-D
 
reklama
Mandrzejczuk cieszę się że już jesteś:) Trzymam kciuki,żeby opuchlizna jak najszybciej zeszła i badanie wyszły ok.
 
Mandrzejczuk dobrze, że już jesteś. I dobrze, że nic strasznego Ci nie zdiagnozowano. Oby tylko wyniki moczu były dobre.

Styna trzymam kciuki, żeby było tak jak sobie życzysz. ;) Nie wiem czy już chcesz ostatecznie rodzić czy nie więc życzę, żeby było dobrze.
 
Mandrzejczuk, dobrze że jesteś i masz w sumie niezłe wieści. I odpoczywaj jak Ci lekarz kazał, a nie zaraz po pieluchy lecisz:) Trzymam kciuki za dobre wyniki.
 
Dzieki laski za wsparcie, naparwde w takich chwilach az serce sie cieszy, ze ma takie dobre forumowe kolezanki, tym bardziej, ze jestem pierworodka i wiekoszc dla mnie to czysta abstrakcja, skurcze, stawianie brzucha nie wiem kurde jak to nawet wyglada, na jaki bol zwracac uwage, a na moja noge wszyscy, ze to normlane w ciazy, ze to juz taki czas...no tak ale nie az taka opuchlizna i nie mamy 30stopniowych upalow zeby tak czlowiek puchl. Dzieki Wam to naprawde czlowiek lepiej sie czuje ;-)

Stynka trzymam kciuki za Was oj zeby wszyskto bylo dobrze
od teraz to chyba cale dnie i noce bede miala odpalone BB
 
Styna, Mandrzejczuk, napędziłyście nam dzisiaj strachu do nie miara.

Trzymam za was kciuki, za wyniki u jednej, za poród u drugiej, o rany co tu się dzieje :szok:
 
reklama
Do góry