reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Oj ale że czop odchodzi to jeszcze nic takiego. Ja bym nie pojechała do szpitala bo jak trafi się na nadgorliwego lekarza to położą człowieka na wszelki wypadek do szpitala i tak już do końca ciąży. A czop może odchodzić i ze dwa tygodnie. Mi brązowe gile pojawiały się i znikały długo i lekarz powiedział, że to normalne.

Styna ale to już na bank bliżej jak dalej! Zależy jeszcze jak Ci ten czop odchodzi. Mi tylko takimi plamieniami glutowatymi odchodził kilka dni. A koleżance chlupło do toalety razem z odrobiną krwi i mlecznego śluzu i duża ilość i tego samego dnia urodziła.
 
reklama
Marzena, kurcze jestem jakaś rozkojarzona...

coś mi się wkręciło, że Jaipur pisała do Mandrzejczuk a nie do Styny...:sorry2:

troszkę pokręciłam, sorrki:-(



 
Styna tak sie wlasnie zaczal porod mojej kolezank, ktora dzis urodzila. Najpierw odpadl czop taki ciagnacy sie a w nim troszke rozowej krwi. Potem powoli zaczely sie saczyc wody, ktore tak saczyly sie przez kilkanascie godzin. O polnocy zaczely sie skurcze a ok. 9.45 dnia dzisiejszego maly przyszedl na swiat. Ja wiem, ze po odejsciu czopa mozna czekac i ze dwa tygodnie, ale roznie to bywa, bo ja np. urodzilam po dwoch dniach po odejsciu czopa.
Styna obserwuj sie pilnie i uwazaj na siebie.
 
mandrzejczuk ja pierdziut, nieźle ci spuchła ta noga. mam nadzieję, że to nic poważnego, trzymamy kciuki!!!
styna kochana moja u ciebie to chyba juz bliżej jak dalej do godziny "zero" :)
 
Mandrzejczuk ale Ci starsznie spuchła ta noga, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!!!!!!
Styna mi czop odszedł 2 dni przed porodem bez śladu krwi i reszta czopu z lekką krwią odeszła w dniu porodu. Więc zbliżasz się do godziny ZERO i to dużymi krokami.
 
styna ale żeś info zapodała, normalnie jestem tak podekscytowana, że ciągle odświeżam stronkę czy czasem nic nie napisałaś ;)))
 
mandrzejczuk no faktycznie nie najlepiej to wyglada, trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo
styna Ty tez juz matko? Dziewczyny my majowki jestesmy a tu dopiero poczatek kwietnia i tu juz tyle z nas w gotowosci.
 
reklama
Do góry