reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Mandrzejczuk trzymam kciuki aby wszystko było OK
Dziewczyny czy którejś już się to stało właśnie odszedł mi czop śluzowy, wiem że może nastąpić to na kilka godzin lub nawet 2 tygodnie przed porodem, ale bardzo się wystraszyłam to znaczy że to już naprawde końcówka od wczoraj jestem bardzo pobudzona i mam mnóstwo energii najchętniej bym góry przenosiła. Poradźcie co się dzieje??
 
Styna a dywany już poprałaś..Widzę,że przyspieszasz poród.

Mandrzejczuk to ci się spuchło. Trzymam kciuki i czekam na wieści!
 
styna - na moje to powinnaś sprawdzić czy torba do szpitala jest dobrze spakowana i czy o niczym nie zapomniałaś. No i zobacz czy masz kostki lodu w zamrażarce żeby w ostatniej chwili do termosu wrzucić. Jak odejdzie czop to już lada chwila zdaje się... Chociaż mógłby jeszcze młody z tydzień poczekać pewnie.
 
Tylko pół dywanu wyprałam co 15 minut robię przerwę a zresztą piorę odkurzaczem więc siedzę na fotelu i tylko ręką ruszam.
Salsera torba już dawno stoi spakowana, lód u nas w szpitalu dają ile dusza zapragnie, a mała mogłaby jeszcze posiedzieć bo ja się boję panicznie. Tylko że lekarz przy wypisie mi powiedział że zdziwi się jak wytrzymam dłużej niż 36 tygodni.
 
Ostatnia edycja:
styna mi lekarz powiedział,że tak się może stać i żeby się tym nie niepokoić i nie trzeba pędzić do szpitala od razu. Tylko obserwować czy będą jakieś inne zmiany.Ale znaczy,że już się przygotowujesz do lądowania.
 
a ja tam jestem zdania, że lepiej pojechać sprawdzić i być pewnym, że jest ok, niżeli pojechać o jeden raz za mało...

leżałam w poprzedniej ciąży z dziewczyną, która niestety zaufała lekarzowi i on także kazał tylko obserwować...

Niestety w pewnym momencie przestała czuć ruchy...


za dużo się naoglądałam, aby się nie niepokoić jeżeli by coś się działo...
 
reklama
Kostki lodu polecali u nas w szkole rodzenia. Zabrać w termosie i służą np do masażu pleców, zwilżania ust albo ochłodzenia twarzy.
 
Do góry