reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Mandrzejczuk do lekarza, a najlepiej do szpitala na IP. To nie jest normalny obrzęk. I to już! Karolka ma rację.
 
reklama
Też się zgadzam, że nie ma co czekać!!! To może być wiele rzeczy ale nic co warto bagatelizować! Jeszcze trochę spuchniesz i krążenie Ci się zatrzyma i co wtedy? Niech ktoś mądry to obejrzy bo wygląda to fatalnie.
 
ja *******e ale mnie nastraszylyscie wlasnie czytalam w necie i serce tak mi wali ze cisnienie chyba naprawde mi zaraz wybuchnie. W takim razie dzwonie juz do lekarza
 
Nie zapomnij napisać nam co dalej, bo się będziemy zamartwiać... Niewielki obrzęk typowy dla ciąży to to nie jest :confused:
 
kurde nie odbiera on ale ma dzisiaj dyzur w szpitalu dzwonilam do mamy i tez kazala mi do szpitala na izbe, wiec ubieram sie i lece zaraz spisze numer do ktorejs z was i jak cos to napisze smska
 
Kurcze , a ja myślałam że mi po Portugalii spuchły nogi, ale jednak do tego mi sporo brakowało. Nie można tego na pewno lekceważyć, bo o ile opuchlizna jest w ciąży normalna, to chyba jednak nie aż taka. Trzymamy kciuki i koniecznie daj znać co u ciebie.
 
mandrzejczuk, trzymaj się kochana !!

Gdybyś te fotki wrzuciła 1 kwietnia to pomyślałabym że to kolejny żart z Twojej strony !!!

Nie wygląda to dobrze, moim zdaniem powinnaś jechać do szpitala !!!
 
reklama
Do góry