reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

a ja juz wiem z czego mam zgage... z kawy... tak pali niesamowicie... juz rzadko pije a jednak... wiec nie bede juz pic:(
 
reklama
Niby już mi przeszło to spanie w dzień ale dzisiaj to mnie bierze już na drugą drzemkę. Chyba ciśnienie nie teges. W ogóle pogoda na świeta cudna się zapowiada, aż się odechciewa.
 
Mam do Was dyskretne pytanko :) czy któraś z Was miała coś takiego jak dziwne uczucie,taki jakby niepokój,taki lekki dyskomfort,ale bez bólu, tylko takie odczuwanie,ciągłe czucie w okolicach intymnych ? :) że np kładę się, spokojnie i ciągle tam coś czuje...aż zasnąć się nie da :)
eh ciężko to opisać...ale zastanawiam się czy to nie może jakieś wew. zapalenie, a może to przez ukrwienie większe tamtych miejsc...
 
Mam do Was dyskretne pytanko :) czy któraś z Was miała coś takiego jak dziwne uczucie,taki jakby niepokój,taki lekki dyskomfort,ale bez bólu, tylko takie odczuwanie,ciągłe czucie w okolicach intymnych ? :) że np kładę się, spokojnie i ciągle tam coś czuje...aż zasnąć się nie da :)
eh ciężko to opisać...ale zastanawiam się czy to nie może jakieś wew. zapalenie, a może to przez ukrwienie większe tamtych miejsc...

nie wiem, czy to o to ci chodzi, ale ja np dół brzucha czuję caly czas, jak sie załatwiam mam wrażenie, że coś mnie troszkę blokuje od środka. nie jest to pieczenie, ale wrażenie, że tam ciągle coś się dzieje ;) myślę, że jest to spowodowane faktycznie większym ukrwieniem tych miejsc, tez one cały czas sie rozciągają na czas porodu więc mysle, że to normalne ;)
 
Co do barkerii w moczu miesiąc temu miałam liczne a teraz bardzo liczne. Co prawda nie ma w nim niczego niepokojącego ale jadnak mam brać 3x dziennie Furaginum zobaczymy przy następnej wizycie czy coś pomógł .;-)
 
ja jak byłam mała miałam często bakterie i brałam furaginum..
po tym tak mocz wali:sorry2: że szkoda gadać:-p hihih

mam nadzieję że szybko Ci przejdzie..

a mnie plecy bolą , ale to chyba od stania przy garach..
zrobi ktoś masażyk??:-D
 
oj ja dziś też narzekam na krzyż od stania przy garach a sernika tyle narobiliśmy że cała rodzinna poobjada się nim do woli bez ograniczeń 3 okrągłe blachy będą
 
reklama
Do góry