reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Hope to widze ze mamy tak samo,ja do sklepow juz nie wchodze bo i tak zakupow nie moge zrobic bo mnie mdli na widok wszystkiego co spojrze, nawet jak sobie pomysle o jedzeniu to mnie odrazu skreca, probowalam juz wszystkiego i nic nie pomaga, w poprzedniej cizay pomagaly mi troche takie landrynki lodowe, nie mietowe bo o tych mialam jeszcze gorszy smak w ustach, masakra jakas.Ja tak samo jak Ty chce zeby te mdlosci przeszly zeby zaczac sie cieszyc ta ciaza.
 
o matko:szok: jakie balooooony
tylko współczuć.....
szkoda że nie pokazali jakie miała przed ciążą....



i muszę się pochwalić że już mi przechodzą mdłości.. tylko czaasem jak pomyślę o czymś ochydnym:-p
to wtedy wymiotuję...:sorry2: tak to da się żyć...

no i ten brzuch:-(
 
Mi mdlosci jakos przechodza wkońcu :-) jakos normalnie sie czuje, tylko jakos tak mi dziwnie słabo sie robi jak cos robie tak na szybko serce mi dygocze i goraco mi sie robi :szok: jak bym miała lata przejsciowe. :no:

Nie mam juz zachcianek ;-)ale tez brak apetytu powoduje niesmak na wszystko :no:nie moge nic skonczyc jesc co zaczne to mam dosyc jakby mi sie zoładek skurczył:-)

Odkrylam nowy sposobik na zgage i odbicie szybkie i sprawne:-) piwo lech bezalkocholowe smakuje jak piwo ale nie ma nic alkocholu napewno jedno na jakis czas nie zaszkodzi :-)
 
kicek ja miałam zgagę codziennie w poprzedniej ciąży... także takie piwo to by nie było u mnie raz na jakiś czas:-D;-)
wogóle to nawet częściej bo w ciągu dnia potrafiła mnie zgaga palić nawet 5 razy:szok:
koszmar...
w tej póki co się uchowuję....:tak:i mam nadzieję że tak zostanie;-)
 
Mi ginekolog zapisal witamine B6 na zgage i super działa jedna rano i po sprawie a na noc bo mnie tak strasznie dusiła zgaga i nudnosci dal mi dipfergan w tabletkach w razie jak czuje ze mi juz sie wieczorem koszmar zaczyna to biore jedna :-) i jest ok bez meczenia sie :-:-D po tym tez momentalnie zasypiam i budze sie rano wypoczeta i bez mdłosci:-)Mam nadzieje ze to fasolce nie zaszkodzi pytałam sie 2 lekarzy i powiedzieli ze nie wiec jak potrzeba to mozna wziasc:-)
 
reklama
Hej! Ja się czuję fantastycznie! Chyba będzie chłopak haha :) poprawiła mi się cera (cały czas miałam z tym problem), nie czuję żadnych mdłości i nie mam póki co żądnych dziwnych zachcianek :) Zaczynam się tylko trochę obawiać rozstępów, moja mama i siostra miały z tym duuuży problem a o tym temacie chyba trzeba już na tym etapie myśleć, nie?
 
Do góry