reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Ja tak mam czasami.Miałam już tak nawet przed ciążą.Ciśnienie ok a puls nawet powyżej 100. Byłam z tym u lekarza,zrobiła mi EKG wszystkie badania,nawet tarczycę bo zaczęłam tyć i nic mi nie wykazało. Ale pierwsze pytanie mojej pani doktor było czy nie jestem w ciąży (wtedy jeszcze nie byłam) więc widocznie w ciąży to normalne.
 
reklama
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że to raczej nie zmiana klimatu tylko ogólnie urlop. Zero stresu zero problemów wypoczęty organizm, i ogólna wakacyjna euforia.

hmm no to urlop ze zmianą klimatu:tak:
Wydaje mi się że gdybym spędzała urlop w domu ( to samo środowisko,otoczenie itp) to mogłoby się nie udać.
A może akurat termin owulacji się zmienił, bo na moje wyczucie powinnam go mieć po urlopie. A tu proszę :-)
 
jolek tak tak , dziękuję już lepiej:tak: to takie w sumie jednodniowe było...
i już drugi raz się zdarzyło:dry:

a tak na codzięń to jak zawsze ból głowy , czasem wymioty , mdłosci to zawsze:-p no typowa moja ciąża... heh


jolek a moze pytała czy nie jestes w ciąży bo niektórych badań nie można robić ciężarnym np RTG itp...
może jakieś robiła badanie którego sie nie zaleca ciężarnym stąd to pytanie....

ja nie czuję jak mi serce wali , ale czasem mam tak że się zapowiebym trzam... i jakbym miała taką gulę w gardle , nie mogę chwilę oddychać ,.., a po chwili sapię jakbym przebiegła z 5 km bo musze oddech złapać i później jest ok...

ale miałam tak też w 1 ciąży i pozaciążą tez mi się tak zdarza...
chyba musze się przebadać , tylko nie wiem na co:sorry2:
 
U mnie było wszystko jak w zegarku. Miałam krwawienie śródcykliczne, więc wiem że tego dnia, najpóźniej następnego była owulacja (wieczór poprzedni - zaludnianie;-)). Więc wg owulki termin mam na 4.05, wg miesiączki na 5.05, a wg USG na 2.05 (jeśli 2 maja to dobrze obliczona data, to oznaczałoby to, że idealnie się wstrzeliliśmy ;-)).
Ale rzeczywiście dziecko może być troszkę większe niż przeciętnie i datę z USG przesuwają na wcześniejszą.
 
kamcia ona to skomentowała,że czasem tak w ciąży bywa,ale dalej nie wnikałam w ten temat bo powiedziałam,że nie jestem
 
lepi no włąśńie mi w 1 ciązy przesunęli o 2 tyg do przodu a urodziłam w sumie 2 tyg później jeszcze..

w tej już też mam tydzień do przodu przesuniętą....:sorry2:


jolek , chyba że tak... to może i bywa tk w ciąazy.... jeszcze z tym sercem nie miałam żebym je słyszała.... :-p
 
Kamcia przyszło mi jeszcze na myśl, że takie odczucia czyli: walenie serca, watowatość, drżące ręce, i niepokój w ciele daje niski cukier. A w ciąży spada nam błyskawicznie, wystarczy zgłodnieć i nie zjeść w porę. Jak się znów tak źle poczujesz zjedz trochę miodu albo kawałek czekolady dla próby. Ja tak mam w ciąży rano, nie mogę na czczo iść po zakupy bo bym zemdlała na bank.
 
marzena a wiesz ze to mmoże być to:tak:
bo ostatnio pisałam własnie ż emusiałam zjeść batona z ajerkoniakiem i mi prrzeszło..
a teraz chyba nic nie zjadłam sodkiego bo nie miałam chęci...:sorry2:

następnym razem zjem kilo słodyczy i moze będzie ok:-p
 
Napisał klaudix
Uff... te okropne mdłości i wymioty... Dzień w dzień jest tak samo:/
Już nic mi nie pomaga, popostu wiem że jak rano wstanę to odwiedzę swojego "przyjaciela":p... Tak jak ViKamciaG sam kwasek, sok żołądkowy:/bleee...
Najgorsze jest to, że czasami wymiotuje cały dzień i wtedy jest dopiero tragedia... wtedy pojawia się nawet krew:/:(;,,,(
Marzę żeby się skończył ten okres...
Buziaczki i pozdrowionka dla Was:)

Wymioty krwią nie są normalne, możliwe, że masz wrzody żołądka, lepiej powiedz o tym swojemu lekarzowi...

Chciałam tutaj sprostować... Nie wymiotuje normalnie krwią, tylko kiedy wymiotuje już którąś godzinę z kolei w ciągu dnia to niestety mam tak podrazniony przełyk, że pojawia się krew...:/
 
reklama
Dziewczyny z tym serduchem w ciązy to różnie bywa, ja w poprzedniej ciąży musiała sie leczyć i przyjmować leki na serce, miałam arytmie komorową, czyli jakieś na początku(jak nie przyjmowałm leków) 6 tysięcy dodatkowych skurczów na dobę później bylo juz koło 500. Najgorsze w tym było to że po każdym takim dodatkowym skurczu występowała tak zwana pauza wyrównawcza i serce przestawało na chwilę bić, to mnie przerażało.Ale kilka miesięcy po porodzie wszystko wróciło do normy i teraz jest ok, zero skurczów.Dodam jeszcze,że taką przypadłośc można wykryć na zwykłym EKG.
Także dbajcie o serduszka i jak was coś niepokoi to do lekarza
 
Do góry