reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Jaipur jeśli ciasto jest ciepłe wyjęte z piekarnika i zjedzone to może boleć brzuch, dlatego trzeba poczekać aż ostygnie ;-) A jeśli podawane jest na ciepło, zagrzane przed podaniem to nie powinien.

Mocna, gorzka herbata czarna powinna pomóc, albo mięta.
 
Vikamci a może masz niskie ciśnienie i z tąd te zawroty głowy i osłabienie, może jakaś kofeina pomoze.
Jaipur a może sprubój wziąść nospe, moze to takie kolki w jelitach
 
kumpela z pracy (troszkę wcześniej niż my zaszła w ciążę) też przywiozła maleństwo znad morza, a nasz bąbelek jest z gór :)


Jaki z tego wniosek? zmiana klimatu wpływa pozytywnie na poczęcie :-)

Nam za pierwszym razem się nie udało ( w lipcu 2010) poźniej wyjechaliśmy na urlop nad nasze polskie morze i baaaach :-)

pozdrawiam
 
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że to raczej nie zmiana klimatu tylko ogólnie urlop. Zero stresu zero problemów wypoczęty organizm, i ogólna wakacyjna euforia.
 
styna masz rację. Moja siostra twierdziła,że tylko weźmie ślub to od razu bierze się za robienie dzidziusia. Minął rok od ślubu a tu ciąży jak nie było tak nie było. W pracy miała coraz więcej stresów. Po konsultacji z mężem położyła wypowiedzenie. Półtora miesiąca po tym wydarzeniu wyszło,że jest w ciąży:) Jak liczyłyśmy kiedy zaszła to wyszło,że jeszcze w trakcie pracy ale już na okresie wypowiedzenia. Organizm się odblokował bo strasznie się cieszyła,że odchodzi z tego syfu i od razu im się udało:)))
 
jaipur ja często jadłam gorący placek , albo jeszcze surowy wyjadałam...
ale brzuch mnie nigdy nie bolał...:no: więc nie pomogę...


paula uwierz ze jakbym kawę wyiła to bym chyba zawału serca dostała.. bo ja się czułam jakbym z 5 kaw kjuż pochłonęła... serce mi waliło...
ruchy się rozmywały... czułam sie taka luźna jak z waty... :baffled:

 
reklama
Dziewczyny, a macie tak czasem, że czujecie jak wam serce wali??
Bo mi kilka razy w kościele się tak zdarzyło, spokojnie siedziałam, nie było duszno a czułam (i prawie słyszałam hehe) swoje serducho. A ciśnienie normalnie mam niskie.
 
Do góry