reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

madzik u mnie też siary nie ma, jedynie żółte malusieńskie zaschnięte plamki na brodawkach :) ale nie spędza mi to snu z powiek :) jak urodzę, będzie pewnie więcej :)
 
reklama
mi leci kilka kropel tylko jak ścisnę brodawki, nie częściej niż raz dziennie- bo jak powtórnie sciskam za chwilę to nic nie leci.A sutki smaruje według Waszych zaleceń Maltanem.Na dotyk są niewrażliwe,można je ciągać spokojnie na wszystkie strony:-D
 
Madzik u mnie tez zero, nawet gdybym sciskala jak cholera to nic nie leci i nie martwie sie tym. Mam nadzieje, ze po porodzie bedzie wszystko ok a jak nie to bede karmic butelka. Mysle, ze stres to wogole wrog karmienia piersia wiec za wczasu nie ma co sie przejmowac. Maje karmilam rok, przez nakladke taka gumowa i jakos dalam rade, bo najwazniejsze sa checi.
 
Ja też smaruję się maltanem :) Mam wrażenie że brodawki zrobiły się bardziej "gumowate" i czubki nie są tak suche i wrażliwe jak wcześniej.

A w ogóle to jakoś od trzech dni wydaje mi się że mam brzuch niżej. Niemożliwe a przynajmniej za wcześnie. Mały jest tak nisko, że jak zaczyna się rozpychać to nie czuję już jego nóżek tak bardzo w wątrobie jak kiedyś. Za to jak główką zaczyna naciskać to mam ochotę łapać się za krocze z bólu i od dziwnego uczucia. Normalnie mnie kłuje, odczuwam parcie na kupę i do tego musi mi uciskać jakiś nerw bo czuję chwilowe drętwienie w pachwinach i wew. stronie ud. Czasem naprawdę boję się że zaraz usłyszę czy poczuję "pyk" i wody i chlusną tak się pcha. Dobrze, że 19 wizyta z usg :)
 
Ostatnia edycja:
marzena9 ja mam tak samo, tak strasznie pcha ten leb w dol, ze momentami odczuwam meeega bol no i ciagle wlasnie gania mnie na klopa! Nie wiem jak on sie tam uklada ale na pewno nie dotyka mnie juz nozkami tak wysoko jak kiedys, czasem mam wrazenie, ze zwija sie w klebek...Chwilami przybiera takie pozycje, ze caly dol brzucha zaczyna mnie bolec tak jakby szykowala mi sie meeega obstrukcja, zatrucie zoladkowe i wszystko inne i musze przeczekac jego zmiane pozycji, bo ja wtedy nie moge nawet ustac na nogach.

A jak tak narzekacie na brak siary to moge sie przynajmniej z 5-cioma z was podzielic, ja narzekam na jej ilosc, bo leje sie ze mnie jak z krowy! Nie lubie spac w staniku, bo mnie wtedy strasznie piersi bola a jak go nie zaloze to musze minimum 2 razy koszulke zmieniac, w ciagu dnia tak sie wali, ze spokojnie moglabym juz ze dwojke dzieci wykarmic ;-) a nie daj boze maz mnie za nie posmyra to juz nie ma zmiluj powodz totalna :zawstydzona/y:

Wiecie co mnie martwi? Od jakiegos tygodnia moze nawet i dwoch dosyc czesto prawie calymi dniami boli mnie podbrzusze tak jak na okres...Czytalam w necie i z jednej strony pisza, ze trzeba do lekarza, bo to moze swiadczyc (na tym etapie ciazy) przedwczesny porod, a z drugiej strony niby takie bole to normalna rzecz, bo macica cwiczy i dziecko napiera na wszystko w srodku. Nie chce popadac w przesade ale jak tu nam sie wszystkie sypia przed czasem to i mnie schizy biora :-(
 
Mandrzejczuk nie stresuj się, idź najwyżej na ktg dla pewności, ja też mam takie bóle od pewnego czasu, ale przytrafiają mi się tylko w nocy.
 
mnie tez od jakiegoś czasu codziennie boli brzuch jak na miesiączkę. przygotowujemy sie do porodu ciężaróweczki :)))))
 
reklama
Do góry