reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Wzielam wieczorem po tej akcji apap chociaz nigdy mi nie pomagaja przeciwbolowe na to i jakims cudem pomoglo (spalam bez poduszek na twardym). Wczoraj siegalam po szklanke reka na stol i znowu skoczylo ale lekko.Trzeba uwazac zanim sie dysk nie zadomowi na swoim miejscu, hehe
 
reklama
Rondzia, bardzo Ci współczuję zarówno tej akcji z weekendu, jak i w ogóle problemów z dyskiem. Mam nadzieję, że wypadanie nie ma powiązania z większym obciążeniem kręgosłupa w ciąży, zwłaszcza że potwierdziłaś regułę, że w ciąży organizm bardzo się zmienia i często kobieta dostaje alergii na coś, na co nigdy nie była uczulona (ja tak zaczęłam ciążę z truskawkami i dopiero lekarz mnie oświecił, że w ciąży nie ma znaczenia, że w życiu nie miałam alergii na truskawki :-)). Życzę Ci, żeby dysk już od tej pory siedział na swoim miejscu :-)
 
Obciazenie chyba nie bo znowu schudlam 1,5 kg. Moze zmiana srodka ciężkosci... Albo dzidzia przywalila kopa w dysk i z bani...
Z brzuchem sie uspokoilo to teraz plecy daja czadu. Wariacja!
 
Rondzia, ja też mam problemy z kręgosłupem co prawda nie takie jak Ty, ale mój jest krzywy i często mnie boli... więc troche obawiam się jak to będzie pózniej kiedy dzidzia zacznie co raz szybciej przybierać na wadze...:hmm:

 
Rondzia ja Cię proszę ty uważaj na siebie bo ja znowu koszmary będe miała i porozmawiaj z maleństwem niech Cie w ten dysk więcej nie kopie;-)Wszystkim dużo zdrówka życzę i jak najmniej przykrych dolegliwości!!!
Mnie coś ostatnio gardło boli...mam nadzieje,że mnie żaden wirus nie dorwie:zawstydzona/y:
 
Rondziażyczę Ci aby to były ostatnie "wrażenia dyskowe" i oby już tylko wszystko ok.było.U mnie masakra wieczorami-Dzidzia strasznie uciska mi żebra.Boli tak,że wczoraj myślałam,że pogryzę biurko komputerowe.Wczoraj w ogóle zaczęła akcje wcześniej bo już ok.14 :-(Po południu byliśmy pooglądać AGD (urządzamy się) i ledwo wytrzymałam opowieści sprzedawcy o kuchenkach i pralkach:-(Boli strasznie:-((
 
Rondzia współczuję kłopotów z kręgosłupem :(
Idę dziś do gina, zobaczymy co powie na mój twardniejący brzuszek. Po 8 godzinnej pracy naprawdę mi doskwiera, czuję taki ucisk od środka. Bardzo nieprzyjemne uczucie:(
 
reklama
z moich piersi nic nie leci, ale za to zakupiłam sobie oliwkę, żeby je natłuszczać bo zauważyłam, ze robią się suche, zwłaszcza w okolicach sutków - a dziewczyny chwaliły, że oliwka jest najlepsza no i zgadzam się z tym - kilka razy użyłam i jest o wiele lepiej :-) aha i kupiłam sobie też lactacyd - też był już chwalony, więc stwierdziłam, że go wypróbuję ;-)
 
Do góry