reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Oki to bez jajka bo moze rzeczywiście salmonella sie przypętać, ale polecam wyciśnięty czosnek do mleka dołożyć a może i nawet 2 zabki (nie czuć go tak bardzo) + miód + łyżeczka masła = wypić i do wyrka
daga 23 też ma dobry sposób :)
 
reklama
Mamjakty
jak tam dziś samopoczucie lepiej troszkę??
a ja wczoraj miałam przytulanki z moim m. :szok::szok::szok:
chyba zapisze to w kalendarzu hihihihihihi :-) było bbbbbbbb fajnie :rolleyes2::rolleyes2:
 
no nie wiem czy mi coś przechodzi, ale na szczęście na pewno nie pogarsza się ;-) a to wczorajsze mleko było niedobre - ja nie lubię mleka :no: na szczęście szybko usnęłam - z tym nie mam problemów :tak: ale dziś za to paskudna pogoda - deszcz pada :dry:

anik - szczęściara :-) mój tylko do tyłka sie mojego przytulił i zasnął :dry:
 
Nic nie kombinujesz moja droga. Zastanow sie czy ta przyjemnosc nie warta chwili poswiecenia. Moze juz po 3 minutach zorientuje sie co wykombinowalas i tylko 3 minuty bedziesz te giry ogladac.... Istnieje taka szansa
 
reklama
mamjakty Rondza dobrze kombinuje :)
a ja mam taką chcię, o mężu nie wspomnę ale mamy szlaban bo jakiś stan zapalny mi się przytrafił grrrrrrr
 
Do góry