reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

U mnie wymiotów brak jak na razie..z trzymaniem siusiu tez nie ma problemu....za to jestem bardzo bardzo zmęczona..i spałabym non stop! może to tak pogoda..
 
reklama
u mnie też wymiotów brak i nie mam problemów z trzymaniem moczu, choć zauważyłam to o czym Wy już pisałyście, że niby chce mi się siku, czuję pełny pęcherz a jak już idę na kibelek to mi tak troszkę wyleci :sorry2: no i tak jak klaudia - też jestem zmęczona a przecież nic takiego nie robię, mam problemy co raz większe z oddychaniem i zaczyna mnie to wkurzać :dry: no i tez zauważyłam, że w tym tygodniu jakoś szybko brzuch mi urósł ;-)
 
ja dziś padłam po pracy. Jestem totalnie zmęczona, brzuch mnie boli i jest cały twardy. Spalabym non stop. Z pecherzem mam podobnie - trzymam, ale często chce mi sie sisiu pomimo że prawie nic nie wyleci ;-)
Głowa mnie tylko strasznie boli od kilku dni :baffled: całe szczęście że jutro idę do lekarza - padnę mu do kolan jak nie będzie chciał mi dać zwolnienia :dry:
 
Ale mnie kregosłup boli :-(. Za długo okupowałam kuchnię, robiłam żarcie na dziś i jutro, no i okazało się, że mój organizm juz tego nie lubi...
Kluliczku ja też mam często problemy z kręgosłupem - spróbuj ciepłej relaksującej kąpieli i niech ci mąż masaż jakiś zrobi - mnie to pomaga :tak:
 
ja dziś padłam po pracy. Jestem totalnie zmęczona, brzuch mnie boli i jest cały twardy. Spalabym non stop. Z pecherzem mam podobnie - trzymam, ale często chce mi sie sisiu pomimo że prawie nic nie wyleci ;-)
Głowa mnie tylko strasznie boli od kilku dni :baffled: całe szczęście że jutro idę do lekarza - padnę mu do kolan jak nie będzie chciał mi dać zwolnienia :dry:
Anik to nie sa zarty,twardy i bolacy brzuch do tego nic nie jesz...to bardzo nie dobrze
 
Anik kochaniutka ty sie prosisz o kłopoty....czy my mamy Ci dupsko zlać czy lekarz???

To nie jest dobry znak kiedy brzuś boli....Mi sie lekko stawiał a lekarz od razu dowalił mi luteine i nospe obowiązkowo przez 2 tygodnie....i kazał duuuużo leżeć i wypoczywać....teraz w środe mam kontrole ale już czuje że wszystko jest ok....

To nie są żarty.....
 
Anik popieram przedmówczynie!!! :angry:
Anemia to nie żarty!!! Ja dostałam hemofer i witaminki dla ciężarnych!!!
Na twardy brzuszek magnez i aspargin!!!
Brzuszek też mi urósł przez ostatni tydzień, i również mam już problem ze schylaniem!!! A tu jeszcze 3 miesiące:szok:
 
Anik ja mam nadziej,ze Ty w tej pracy chociaz siedzisz, a nie stoisz. Naprawde rozsadnie bylo by isc na zwolnienie. Ja wczoraj postalam 3 godz. za stolem i mi sie slabo zrobilo, a nie mam anemii, ani nic z tych rzeczy...
Moj brzuszek urosl w ciagu tygodnia 8 cm !!!!
 
reklama
Do góry