reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Mamjakty może gra naprawdę warta świeczki, czytałam kiedyś że najlepszym lekarstwem na przeziębienia jest nic inngo jak właśnie dobry sex :tak::tak::tak:
podobno organizm rozgrzewa się bardzo szybko a wydzielane hormony pomagają zwalczyć infekcję :-) - naukowo udowodnione :tak:
a propos jak tam twoje przeziebienie?? :-);-)
 
A u mnie tez wczoraj byly przytulanki,tylko,ze od ostatniego razu tak mi brzuch urosl,ze moj zaczal sie strasznie martwic ze dzidzie zgniecie,ze dzidzi sie cos nie podoba albo cos przeszkadza bo maly zaczal kopac i takie tam...no ale dotarlismy jakos do konca:-):tak: ciekawe co bedzie za 2 tygodnie(bo na nic wczesniej nie licze):-D
 
Dziewczyny czy ktoras z Was jeszcze wymiotuje, czy tyko ja jestem taka szczesciara? Wstyd sie przyznac, ale dzisiaj az sie posikalam w trakcie wymiotowania :-D Pecherz ma juz chyba za malo miejsca.
Co do spania z mezem, to ja zawsze tylkiem jestem do niego zwrocona. Inaczej nie usniemy :-)

Dobrze wiedziec,ze nie tylko mi tak brzuch rosnie. Jak 3 tygodnie temu przyjechalam do rodzcow moglam sie normalnie schylac, a teraz to dla mnie duuuzy wysilek. Poza tym znajoma z apteki powiedzila mi, ze mam dzisiaj o wiele wiekszy brzuch, niz na poczatku tygodnia( poniedzialek) !!!!
 
Ostatnia edycja:
Nie jesteś jedyna w wymiotowaniu. U mnie to idzie falowo, kilka dni przerwy i znów biegi do wc. Krzyżuj nogi, pomaga :-p.

Durny zab boli mnie przy nacisku :-(. A do tego dziasło przy opatrunku jest białe, dziwnie wyglada. Nie wiem co robic, chyba zapisze się na przyszły tydzień do dentysty. Jakbym chciała by już był przynajmnioej na jakiś czas z tym spokój :-(.
 
reklama
Do góry