reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
dziewczyny mam pewien problem-biorę pigułki,jeszcze nie zrobiłam sobie przerwy miedzy opakowaniami a już krwawię...jak to możliwe???czy któraś z Was miała już coś takiego??????
 
Princess - a jakie pigułki bierzesz ?
Niewielkie plamienia lub dodatkowe krwawienia mogą wystąpić, jeśli wzięłaś pigułkę zbyt późno lub pominęłaś ją. Takie objawy bardzo często pojawiają się również w pierwszych trzech miesiącach brania pigułek, lecz zwykle nie są niczym niepokojącym.
 
a ja mam doła jak fiks...dawno takiego nie miałam...

wczoraj widziałam jak gość umierał u nas pod blokiem, po pogotowie dzwoniłam...jescze sie wpieniłam jaka ludzie mają znieczulice...

dzisiaj mam isc do fryzjera...szwagierka ma zostacc z fifiim i jak na zlosc leje, ciekawe ile bez placzu z nia w domu wytrzyma...ehhh mamusi i tatusia filipek sie zrobił...

jest mi źle!!:-(
 
Klaudia trzymaj się!!!Jutro bedzie lepiej!!
Mnie wczoraj matka tak wku....że hej!!!Mam ochote ją udusić!!!!:wściekła/y::angry::no::-(Dzisiaj przez nią głowa mnie boli aż boje się wyjść na spacer bo w tym upale jeszcze padnę tak źle się czuje!!!!!:-(
 
Klaudia głowa do góry! mam nadzieję, że fryzjer poprawi Ci humor :tak:;-)

hmm, jak mi jest źle to mąż mówi - było jest i będzie źle, po co tracisz czas żeby się nad tym użalać :baffled: tym tekstem dodatkowo mnie wnerwia ale niestety coś w tym jest....
 
Klaudia jutro bedzie lepiej, idź dziś do fryzjera. Popraw sobie humor.
Ja jutro idę:-)
Mamajakty chciałabym takiego męża. Mój jest pesymistą więc jak coś się wali to od pocieszania jestem ja, a jak mnie jest źle. To muszę sama się z tym uporać.
 
ja też mam doła Nasi pieprzeni lekarze są tacy sami czy prywatnie czy państwowo Zafundowałam małemu dwa dni po koleji pobieranie krwi okazało sie że próbka na koagulogram sie wykrzepiła i wynik wyszedł błędny Dziś też nie mogły mu pobrać bo juz w probóce zrobił się skrzep zadzwoniłam do anestezjolog zeby zapytać co z tym dalej robić a ona się mnie pyta dlaczego termin taki wczesny skoro zaleca zabieg po ukończeniu 6 miesięcy No przecież nie ja ustalałam ten termin data urodzenia małego była podana jeszcze przy ustalaniu pytałam czy to nie problem że będzie miał 5,5 miesiąca i było ok a teraz jest żle Najgorsze jest to że wczoraj odwoałam termin w Polanicy na 22 lipca. Ja się gimnastykuje zeby miał te 6 kilo żeby był zdrowy latam z nim po lekarzach To poco ustalać te terminy tak wcześnie skoro wiadomo ze anestezjolog sie nie zgodzi?
 
reklama
Do góry