reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

siedziałam na forum jak Daga napisała ze spina jej sie brzuch o bol promieniuje na krzyz i na posladki...pytala czy to moze byc juz:-)
pomyslalam sobie "no moze byc juz...moze...tyle ze ja juz tak mialam z 10razy i nic z tego wynikalo"...
i co? i Daga o 16.50 urodzila dzidziusia! porod trwal godzinke...ło mamo ja tez tak chce hihihi:-)
 
reklama
hej dziewczyny!
a u mnie juz prawie tydzien po terminie i nic!
dopiero dzis zauwazylam jakas wydzieline glutowata z pojedynczymi żylkami jakby krwi. jak myslicie to moze byc ten czop? powinnam z tym sie udac na porodowke? chyba nie ma co panikowac
 
Znowu się meldują , czop to u mnie odchodzi już ze 3 tygodnie, skurcze jakieś w nocy były, ale kilka i koniec akcji , ta dzidzia to jest leniwiec . Plecy też mnie bolały i nic , kulam się dalej.
 
nio to u dagi sie rozkrecilo a u mnie si ewyciszylo , znowu !!!
bola nadal plecy i brzucho sie spina nieregularnie
ale to o niczym nie swiadczy

jestem juz strasznie zrezygnowana
starams ie nie popadac w dolka
tlumacze sobie ,ze do srody wyttrzymam , ale coraz ciezej jest mi powstrzymac lzy:-(
 
Chodzę dzisiaj bardzo poddenerwowana.... jutro rano zjem śniadanko i potem mąż mnie do szpitala odwiezie! Ostatnie wizyty na KTG jakoś mnie negatywnie nastawiły do tej całej instytucji jaką jest szpital.... lekarze pozamykani w swoich gabinetach a położne wkurzone bo im się zawraca d...pe- może dlatego, że chodziałam tam popołudniami a całe zamięszanie zazwyczaj jest tam od rana?? Przeraża mnie ten jutrzejszy dzień... cała procedura przyjęcia, badania na obchodzie mało delikatne no i potem czekanie do następnego dnia!!!
Jedyna pociecha, że we wtorek zobaczę już moją kruszynkę:tak: czy pokażą mi ją od razu, czy będę mogła ją od razu nakarmić i kiedy zobaczę męża....???
Chciałabym żeby było już po wszystkim i być już z córeczką w domku.
No to się użaliłam co??
 
Poletka, wiem co czujesz :tak:. Ja też byłam w szpitalu we wtorek, a dopiero w środę miałąm planowaną cc. Bez sensu :dry::confused::baffled:, wolałabym zacząć rodzić, i wtedy cc i szybko te przygotowania, bo jakoś bym o tym nie myślała, a tak, to zero jedzenia, leżenie na patologii itd :crazy:.

A mam pytanie do mam po cc; boli Was wkłucie w kręgosłup jeszcze teraz??:nerd::baffled: Bo od cc minęło 3 tygodnie, a mnie znów tam boli tak dziwnie, mam tam 2 wkłucia, bo lekarz coś nie mógł utrafić i boli do dziś. Też tak macie??
 
Poletka, wiem co czujesz :tak:. Ja też byłam w szpitalu we wtorek, a dopiero w środę miałąm planowaną cc. Bez sensu :dry::confused::baffled:, wolałabym zacząć rodzić, i wtedy cc i szybko te przygotowania, bo jakoś bym o tym nie myślała, a tak, to zero jedzenia, leżenie na patologii itd :crazy:.

A mam pytanie do mam po cc; boli Was wkłucie w kręgosłup jeszcze teraz??:nerd::baffled: Bo od cc minęło 3 tygodnie, a mnie znów tam boli tak dziwnie, mam tam 2 wkłucia, bo lekarz coś nie mógł utrafić i boli do dziś. Też tak macie??

Pysia ja jestem miesiac po cc i też mam 2 wkłucia, ale nic mnie nie boli :baffled: może skontaktuj soię z lekarzem bo to chyba dziwne - nie powinno cie boleć
 
reklama
Do góry