reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
wieczorem zlapalo mnie kilka skurczy co 10 min i przeszlo
a ja juz spac nei moge i czekam az cos sie zacznie a tu lipa :-:)wściekła/y:
no to ja mam tak juz od 2 miesiecy...nieciekawe uczucie nie? teraz to sobie mysle, ze pewnie oleje na poczatku te wlasciwe skurcze bo bede pewna ze to znow przejdzie tylko chwilke trzeb poczekac:-)
 
Dziewczyny czy to możliwe że coś się zaczyna spina mi się brzuch co jakiś czas i wtedy potwornie boli krzyż i promieniuje na pośladki. Mała się nie rusza. Czy siedzę czy leżę odczuwam to.
Czekam aż pralka przestanie prać to wejdę do wanny może przejdzie albo się nasili.
 
Dziewczyny czy to możliwe że coś się zaczyna spina mi się brzuch co jakiś czas i wtedy potwornie boli krzyż i promieniuje na pośladki. Mała się nie rusza. Czy siedzę czy leżę odczuwam to.
Czekam aż pralka przestanie prać to wejdę do wanny może przejdzie albo się nasili.
Daguś ja też tak miałam tyle ,że mi przeszło...ale może u ciebie się rozwinie:tak:
 
Dziewczyny czy to możliwe że coś się zaczyna spina mi się brzuch co jakiś czas i wtedy potwornie boli krzyż i promieniuje na pośladki. Mała się nie rusza. Czy siedzę czy leżę odczuwam to.
Czekam aż pralka przestanie prać to wejdę do wanny może przejdzie albo się nasili.

daga oby tak bylo bo u mnie jest dokladnie to samo i jeszcze gania mnie do kibelka ,az mnie tylek boli


emilka u mnie tez pojawialo si eto i znikalo ,ale ty,m razem doszla jeszcze druga czesc czupu , mam nadzijee ze nei zniknie tylko sie rozkreci:tak:;-)
 
U mnie też cisza!!
ale w sumie niech mały posiedzi tak do poniedziałku-wtorku aż się wykuruje do końca no i mój lekarz wróci bo wyjechał na w-end.
Trochę się boję że sama zostanę na forum nierozpakowana:no::no:
Dzisiaj jeszcze dobiły mnie smsy od niepoinformowanych z gratulacjami!!!
 
reklama
Do góry