reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

A ja dziś jakoś fatalnie się czuję, mała kopie nieznośnie, czuję, że brzuch mi się obniżył, pobolewa mnie czasem na dole , no i to kłucie.........
 
reklama
Klaudia jez w lozku i zdrowiej :-)
Marylion ja tez sie czuje okropnie. Nie mam sily wstac z krzesla, a musze teraz isc z psami na spacer. Nie mam na to sily. Normalnie mi sie plakac chce :-(
 
ja tez spac nie moglam cala noc,bo co chwile brzuch mi twardnial...i mialam wrazenie ze mi peknie taki byl naciagniety...mam wrazenie,ze maly juz sie tam wcale nie miesci:tak:
 
ja tez wczoraj odnosilam takie wrazenie ze dzidzia sie nie miesci...i na dodatek mi sie posikuje jak np. wstane szybko, kichne, kaszle, zasmieje sie mocno...lekarka mowi ze to normlane ale ja za kazdym razem sie zastanawiam czy to nie wody mi odchodza hehehe mam paranoje? w zasadzie to jak to jest jak odchodza wody? moze sie ktoras doswiadczona wypowiedziec? nie kazdmeu pecherz peka i jest pare litrow wody na podlodze...wiem ze czasem sączą sie powoli...
 
mi nie odeszly wody
hehe przebijli mi na porodowce
i to bylo mile uczucie
taki strumien ciepla na obolalym kroczu hehehhe


dziewczyny zadzownilam dzisiaj do poloznej i powiedzialm ze biore nospe na ten brzuchol okresowy i mnie opierdzielila
powiedziala ze jezeli chce szybciej urodzic to prosze bardzo nospa napweno mi w tym pomoze . nospa podobno rozluznia macice i doprowadza do rozwarcia i wlasciwych boli . podosbno nospa jest dobra w pierwszych 2 trymestrach ,ale nei teraz bo przyszpiesza wszystko :szok::szok::szok:
i badz madry kogo tu sluchac :eek::szok::confused2:
co lekarz to opinia :crazy:
nie biore teraz nic:tak:
t apolozna kazali mi zwyczajnei lezec i odpoczywac nie dziwgac , nic najlepiej nie robic :sorry:
tylko jak tu nic nie robic przed swietami ;-):eek::rofl2:
 
Mi zamiast nospy lekarz kazał brać fenoterol. Co prawda czuje się po nim koszmarnie, serce szybciej bije itd. ale skurczy nie ma prawie w ogóle a brzuch nie jest już tak bardzo napięty.

A z tymi wodami to naprawdę fajnie by było żeby ktoś coś więcej napisał, bo ja np. się boje że mi odejdą, nie zauważę tego i dzieciaczek się udusi... Chociaż nie sądzę żeby to było możliwe;-)
 
Słyszałam ,że można kupić takie wkładki, które zabarwiają się, jak w majtasach pojawią się wody płodowe. Ale nie kupowałam jeszcze. Trzeba ponoć pytć w aptekach.
 
Adi przed fenoterolem bierz albo staweran albo isoptin (zalezy co \ci przepisał lekarz) przynajmniej godzine wczesniej to zniwelujesz w znacznym stopniu efekt uboczny fenoterolu...

Ja juz nic nie odczuwam jak go biore- przyzwyczaiłam sie (od sierpnia)
 
no moja kolezanka np miala tak ze ciagle miala mokra bielizne (przez 2 dni z tym chodzila) i w koncu poszla do lekarza zeby zobaczyc o co chodzi bo wydalo sie jej to podejrzane i okazalo sie ze sączyły sie jej wody bardzo powolutku...wiem ze to pewnie jeden przypadek na milion...no ale zdarza sie...ja tez mam uplawy i czasem jak widze ze jest ich sporo to sie zaczynam zastanawiac...no paranoja...a o tych wkladkach barwiacych sie nie slyszalam, musze koniecznie zapytac w aptece...
 
reklama
Ja dzisiaj popadłam w panikę, bo myślałam, że odeszły mi wody.... Ale to kotka mnie tak urządziła. Była dziś u weterynarza i dostała na zabieg głupiego jasia, od którego nie trzymała moczu. Zasnęło mi się z nią na łóżku i po dwóch godzinach obudziłam się na mokrym łóżku z mokrą spódnicą. Całe szczęście majtki były suche, z czego wnioskuję że to jeszcze nie "to" :baffled:
 
Do góry