reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Dziewczyny ja juz sama nie wiem co robic. Czujecie klucie w okolicach krocza?- szyjka, moze pochwa. Kiedys sie tym nie martwilam, bo bylo to sporadyczne, a teraz jest baaardzo czeste. No i nie wiem, czy to jest ok. Zastanawialam sie, czy jechac do szpitala na izbe, zeby mnie przebadali, ale boje sie,ze by mnie bez sensu na weekend w szpitalu zostawili i pewnie bym lezala, a po weekendzie( bo przeciez w weekend nikt mi badan nie zrobi) by sie okazalo, ze to nic takiego, bo nic sie nie dzieje. W przyszla srode mam USG i mam zamiar poczekac do tego czasu, ale sie stresuje :-(

Też tak mam, zwłaszcza jak mała się wierci, mam wrażenie, że główką się wypycha... co jest możliwe, bo wg ginki leży bardzo nisko.
 
Dokladnie Leika- tak,jak Ty opisujesz. Czuje,ze maly sie wierci i wtedy mnie najczesciej kluje. Moj Pawel chce jutro rano jechac do szpitala, a ja nadal sie zastanawiam.
 
Celino może faktycznie lepiej to skontroluj...będziesz spokojniejsza co również będzie dobre dla Twojego Maleństwa..!!

Mnie bolą bardzo zebra od samego rana..ciężko mi się ruszyć..już nie mówiąc o głębszym oddechu...sama nie wiem od czego to...:baffled:
 
Dziewczyny ja juz sama nie wiem co robic. Czujecie klucie w okolicach krocza?- szyjka, moze pochwa. Kiedys sie tym nie martwilam, bo bylo to sporadyczne, a teraz jest baaardzo czeste. No i nie wiem, czy to jest ok. Zastanawialam sie, czy jechac do szpitala na izbe, zeby mnie przebadali, ale boje sie,ze by mnie bez sensu na weekend w szpitalu zostawili i pewnie bym lezala, a po weekendzie( bo przeciez w weekend nikt mi badan nie zrobi) by sie okazalo, ze to nic takiego, bo nic sie nie dzieje. W przyszla srode mam USG i mam zamiar poczekac do tego czasu, ale sie stresuje :-(
Celinka mnie kłuje dość często:zawstydzona/y: ale mnie wygonić do lekarza to bardzo trudno i dopiero jakbym się chyba zwijała z bólu to bym poszła:sorry:we wtorek mam wizytę to również się spytam czym to jest spowodowane, może to jest skracająca się szyjka??Najbardziej boli przy chodzeniu, wychodzi na to, że rzeczywiście powinnyśmy siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić ale ja nie mogę się powstrzymać...zawsze jest jakiś powód a to zakupy, badania ,zajęcia w sz.r.:-(
 
Celinko mnie też kłuje w pochwie lub w szyjce. I jak mała się wierci to czuję jej główkę bardzo nisko. Ale mnie tak kłuje od dawna a szyjkę mam długą i zamkniętą. Ginek mi mówił że takie kłucia są normalne bo maluszek gdzieś tam uciska. We wtorek mam wizytę to się jeszcze go popytam.

Ale jak się martwisz to przejdź się na izbę niech Cię zbadają i uspokoją.
 
Celinko trudno mi cos doradzic bo nie wiem co rozumiesz jako klucie. Ja lewa noge od dawna "nieczynna" bo mi cos naciska albo jakies kosci sie rozsunely. Boli mnie pachwina jak chodze jak mam wstac po siedzeniu czy przewrocic z boku na bok... Ale to podobno normalne.
Jak nie czujesz sie pewnie to jedz niech cie przebadaja. Oni do zatrzymywania w szpitalu, zwlaszcze na weekend, nie taki sklonni...
 
ja dzisiaj fatalnie sie czuje
cala noc bolal mnie brzuch tak jakbym bardzo bolacy okres miala i jeszcze do tego doszedl ten napinajacy sie brzuch...:baffled::baffled::baffled::baffled:
brzucho dalej boli i jeszcze nie dobrze mi jest
niezly dzien mi sie zapowiada
nie na zarty sie przestraszylam ze w grugniu sie rozpakuje :baffled:
musze tobrbe jak najszybciej spakowac :tak::tak:
 
Miloku Ty lez jak najwiecej, bo takie bole to nic dobrego

Ja wczoraj prawie cale popoludnie przelezalam, wzielam no-spe, wyspalam sie i jak na razie jest ok. Zdaje mi sie, ze wczoraj sie przeforsowalam. Od 9 do 16 bylam ciagle na nogach.W ciazy jednak trzeba przystopowac. Czekam do USG, jesli nic sie nie zmieni.
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z energia jezeli chodzi o sprawy łozkowe???ja jakos ochoty nie mam ale czasem to az mi zal mojego kochanego mezusia:zawstydzona/y: nie kochamy sie tak czesto jak wczesniej ale jakos raz na 3 dni i jak to mowi moja jajcarska cioteczka "na pół gwizdka" hehehe
co 3 dni to ja mialam na poczatku mojego zwiazku....a teraz raz na 3 tygodnie moze.....ale wcale az tak mi sie nie chce
 
Do góry