reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
A tak teraz mi się przypomniało jak się staraliśmy zajść w ciążę :tak::tak::tak:
Pewnie jakby była u nas taka częstotliwość jak u Prinsess w okresie ciąży to pewnie byłabym już mamą :tak:
A tutaj, testy owulacyjne i wskazana konieczność, mąż zajechany po pracy - ale nie ma wybacz :sorry:- owulacja nie trwa wiecznie :-D
I tak mijały miesiace po miesiącu (no tak 1 szansa raz w miesiącu) i w końcu się udało - po 6 m-cach starań.

Jedank i tak statystyka ilości w okresie starń wypada dość marnie, a teraz...... a co to jest sex :confused::confused::confused:
 
Miloku Ty lez jak najwiecej, bo takie bole to nic dobrego

Ja wczoraj prawie cale popoludnie przelezalam, wzielam no-spe, wyspalam sie i jak na razie jest ok. Zdaje mi sie, ze wczoraj sie przeforsowalam. Od 9 do 16 bylam ciagle na nogach.W ciazy jednak trzeba przystopowac. Czekam do USG, jesli nic sie nie zmieni.


wiesz co leze dzisiaj prawie caly dzien
nic nie robie i cos srednio mi te bole przechodza
normalnei jakbym miala zaraz okres dostac :eek::eek:

a nospe to ile razy dziennie mozna brac ? wiecie moze ??


ide zaraz polezec do wanny moze to mi troche pomoze:sorry:
 
Ja mam nospe forte to po jednej 3 razy moge brac w razie koniecznosci.... Ale szybciej mi relanium pomaga niz nospa. Bede starym narkomanem po ciazy...
 
mi na szkole rodzenia odradzili lezenie w wannie z ciepla woda...podobno lozysko sie wtedy odkleja...wiec lepiej wziac cieply prysznic niz wlezc do wanny z ciepla woda...
 
A mnie dopadło przeziębienie, czuje sie fatalnie....właśnie wypiłam mleko z czosnkiem i miodem...i kładę się spowrotem do łóżka..chciałam spytac tylko czy mogę coś na katar bo jest porządny a nie mam sił szukać czy już o tym pisałyście?!
 
Ja na katar stosowałam Bioparox z polecenia mojego ginekologa i internista również mi go zalecił, z tym , że jest on na receptę..
A ja znowu Bioparoxu nie cierpię i jak mi lekarka go zapisała, to w ogóle nie wykupiłam. To jest antybiotyk domiejscowy (psikany do gardła i nosa). Miałam z nim dużo do czynienia, bo parę lat temu w związku z mononukleozą przez ponad rok miałam ciągłe infekcje gardła i zawsze dawali mi na to Bioparox, a on zamiast pomagać, to tylko powodował suchy astmatyczny kaszel i przesuszał śluzówkę nosa. Mojemu mężowi też nie pomaga... ale może komuś pomoże.
 
reklama
no nic będę musiała się chyba udać do lekarza w poniedziałek bo dzisiaj czuję się jeszcze gorzej..i gardło wysiada...coś czuję że cały dzień spędzę w łóżku wygrzewając się...:baffled:
 
Do góry