reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Nie wiem co się dzieje ale od dwóch nocy prawie nie śpię i mam brzuch twardy jak kamień, nie mogę się przewrócić z boku na bok ani wstać do siusiu, mąż mi pomaga. Cholerka przecież biorę Fenoterol i w dzień mam tak może ze dwa razy a w nocy trzyma mnie non-stop:baffled:
 
reklama
mamjakty u mnie też bez zmian. Jak było tak i jest. Niedawno zmieniłam płyn do higieny intymnej na Lactacyd. Nie mogę powiedzieć żeby zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Lepszy mi się wydaje nawet ten po 5 zeta np z Netto.
 
ja uzywam caly czas lactacyd femina ale nie emulsje do higieny intymnej a plyn ginekologiczny...jak mi sie skonczyl i pare dni uzywalam zwyklego zelu do higieny intymnej z AA to lecialam do ginekologa z obawa ze zlapalam jakas grzybice albo cos w tym stylu...na szczescie wszytsko ok ale wrocilam do plynu ginekologicznego i teraz czuje sie wreszcie w porzadku...
 
Dziewczyny nie mam dzisiaj sily nawet Was czytac. Totalny brak formy.
Ja niestety mam uplawy. Duzo bym dala, zeby tam bylo sucho.
Dzisiaj bylam w leroy'u. Stalam w kasie, no i jakas kobieta zauwazyla,ze jestem w ciazy, otworzyla kase i mnie do niej zawolala. Niestety zauwazyl to facet, ktory stal za mną i mnie staranowal lecąc do wolnej kasy( dodam,ze kobieta zwrocila sie bezposrednio do mnie,zebym podeszla). Ja nawet nie mialam sily zareagowac, tylko glosno powiedzialam co mysle- jego zona to slyszala, ale nie zrobilo to na niej wrazenia.Poleciala za ukochanym. CZEMU POLACY TO W WIEKSZOSC BURAKI???? Ide polezec. Moze humor mi sie polepszy i odzyskam troche sil.
 
Celinka zgadzam się z Tobą w 100% . Jeszcze nie doświadczyłam takiej sytuacji żeby mnie ktoś, gdzieś z racji mojego stanu przepuścił. Ludziom zaraz na oczy pada i nikt nic nie widzi :crazy::crazy::crazy:. Niedawno stałam w kolejce do kasy tylko z paczką migdałów w ręce. Lesencja przede mną widziała mnie, mój brzuch i nic :eek:. W myślach życzyłam jej tego samego jak ona będzie w ciąży :angry::angry: :angry:

Edit: powyżej pisałam o Lactacyd femina - emulsja go higieny intymnej
 
Ostatnia edycja:
Oj Celinko rozumiem Cię absolutnie. Ja w środę stałam 40 minut w kolejce do...pobrania krwi, nie było gdzie usiąść i zaczekać. Rozebrałam się do krótkiego rękawka i jakoś wytrzymałam. Tam to już nikt nie przepuści mimo, że takich na prawdę babcinek przede mną to może były 3 osoby. Reszta faceci w sile wieku i kobiety miedzy 40-50 rokiem życia. Pani w recepcji też nie wpadła, żeby mi jakoś pomóc, więc grzecznie odczekałam 40 minut, ale za trzy tyg. to już na prawdę nie wiem, co zrobię...A ludzie, jedna tak Babcinka dla, której znalazło się miejsce siedzące: zapytała"Pani tak może stać?"Na co ja jej odparłam"A jaki mam wybór", na co ona "No tak."a w kolejce dialog zignorowano i stałam sobie dalej:eek:
Ania-falko jak ruchy Dzidzi w porządku, to myślę, że się nic złego nie dzieje;-)
Ja też upławy teraz mam bardzo duże. Z wkładkami to różnie bywa, bo ja np. szybko reaguje stanem zapalnym i nie ważne, czy są przewiewne i ile razy zmieniam, więc zakładam je jak wychodzę z domu, a w domu wolę częściej bieliznę w ciągu dnia zmieniać.
Płyn do higieny intymnej kupuję Ziaji z rumiankiem, tylko ten z rumiankiem ma napisane, że jest polecany również kobietom w ciąży i mi sie bardzo sprawdza, łagodne podrażnienia szybko łagodzi przez co nie dochodzi do ostrzejszych stanów zapalnych:tak:
 
ostatnie dwie noce bardzo zle spałam i chodze nieprzytomna.. dzis byłam na badaniach i o dxziwo jeden pan tylko i do tego tylko naq szybki cukier.... ale jak wyszłam z zabiegówki to juz koleja była.. Załapałam sie tez na szybka porade do mojej lekarki ktora rano przed pacjentami robi usg i wtedy nie ma czekania do niej po kilkadziesiat minut wogóle do niej sie dostac to trzeba najlepiej o 7 juz byc w poradni albo dzwonic o 8 juz do niej brak miejsc...
 
Madzia czyli mialas fuksa ...kurcze ludzie udaja ze sa slepi i nie widza ze my z brzucholami? co za spoleczenstwo...ja musze sobie gdzies zapisac jak sie czulam pidczas ciazy zebym pamietala jak juz bede dlugo po i przepuszczala inne ciazarne w kolejce!
a ja dzis mialam ciezka noc..mam twardy brzuszek i pobolewa mnie jak dotykam w okolicach pępka...wie ktos czy to normalne? mialam wizyte w czwartek, zostalam zbadaba wzdluz i wszerz i wszytsko bylo oki wiec juz sama nie wiem o co chodzi...powinnam sie niepokoic?
 
Emilka - ja u siebie coś podobnego zauważyłam - jak idę spać to brzuszek twardy mi się robi, ale nie cały czas - tak jakby na chwilę a potem ustępował no i też jak dotykałam brzuszek to w okolicach pępka taki dziwny ból czuję - ale tylko jak dotknę i nie jest to jakiś straszny ból, tak trochę tylko boli, a ostatnio doszły do tego wszystkiego takie pojedyncze bóle miesiączkowe - takie też, że na chwilę są i zaraz mijają i pojawiają się raz na jakiś czas :eek: no ale to chyba nic się nie dzieje, w sumie to dziwne byłoby jakby nic nas nie bolało, no nie? w końcu mamy małego wierciocha pod sercem ;-):tak:
 
reklama
Dziewczyny a leci Wam siara z piersi?!
Ja już od miesiąca się męczę. Moja gin powiedziała że to normalne.
Przez nie czuje okropny dyskomfort, tylko co chwila patrze czy mi nie przeleciało.
Ja jak byłam na glukozie to do laboratorium musiałam wejść po godzinie to po wyjściu z zabiegówki usłyszałam taki tekst "jak ktoś ma znajomości to i bez kolejki wchodzi!" I to powiedziała starsza babka! Dobrze, że byłam z mężem bo jakby mnie nie zabrał to by była awantura! ;-)
A teraz to nie warto pytać nikogo czy mogliby przepuścić w kolejce bo ci powiedzą że ciąża to nie choroba i stój sobie!
A jeszcze czekają nas zakupy przedświąteczne! Wtedy dopiero będą kolejki! A jak nie pójde po zakupy to mężulek kupi mi całkiem co innego niż mu zapisze!
 
Do góry