reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

My jestesmy mlodym malzenstwem o malym starzu:-p szczerze mowiac mnie sie juz nie chce ale uwierzcie moj Dareczek czasem tak na mnie popatrzy i powie "ale co ja mam zrobic,ze Cie tak kocham i pragne" to mieknie mi serce i chce mu "ulzyc"hehehe ale juz teraz przestaniemy i przerzucimy sie na pieszczotki:sorry:
 
reklama
Dziewczyny ja juz sama nie wiem co robic. Czujecie klucie w okolicach krocza?- szyjka, moze pochwa. Kiedys sie tym nie martwilam, bo bylo to sporadyczne, a teraz jest baaardzo czeste. No i nie wiem, czy to jest ok. Zastanawialam sie, czy jechac do szpitala na izbe, zeby mnie przebadali, ale boje sie,ze by mnie bez sensu na weekend w szpitalu zostawili i pewnie bym lezala, a po weekendzie( bo przeciez w weekend nikt mi badan nie zrobi) by sie okazalo, ze to nic takiego, bo nic sie nie dzieje. W przyszla srode mam USG i mam zamiar poczekac do tego czasu, ale sie stresuje :-(
 
Widze ze jestes zaniepokojona..jedz,kontrola moze tylko pomoc bo przeciez nie chcesz siedziec w domu i sie zastanawiac czy jest cos nie tak...Lepiej dmuchac na zimne!byc moze macica Ci sie obniza i bedziesz musiala brac jakies leki
 
mnie nic nie kłuje :no: może Celinko zadzwoń do swojego lekarza - może to normalne tylko my o tym nie wiemy... zobaczysz co Ci powie, jeśli poradzi żeby jechać do szpitala to lepiej jechać, a jak nie, to poczekasz do środy :tak:
 
mnie także nic nie boli. dzisiaj coś tam czułam z prawej strony tylko jak szłam ale nie był to taki ból żebym się tym jakoś przejęła. więc może zadzwoń do lekarza na kom. on ci powie co robić.
 
mnie kluje juz od jakiegos czasu, bylam dzis u ginki i powiedziala ze nic sie nie dzieje...ale ja nie mam tego czesto...powiedzmy z 10 razy na dobe a nie ciagle...mysle ze kazda kobieta jest inna i kazda ciaza to sprawa indywidualna...jak sie niepokoisz to zadzwond o swojej lekarki jesli masz taka mozliwosc...jesli to nie to moze lepiej jedz...jak bedzies caly weekend w nerwach w domu to tez dobrze preciez nie bedzie...
 
Dziewczyny a jak u Was z energia jezeli chodzi o sprawy łozkowe???ja jakos ochoty nie mam ale czasem to az mi zal mojego kochanego mezusia:zawstydzona/y: nie kochamy sie tak czesto jak wczesniej ale jakos raz na 3 dni i jak to mowi moja jajcarska cioteczka "na pół gwizdka" hehehe
chciałabym, żeby moja sprawy łóżkowe tak wyglądały. raz na trzy dni to chyba przed ciążą nawet tak nie miałam. pozazdrościć :zawstydzona/y:
 
Princessa zazdrościmy!!!! My mamy embargo prawie od początku, teraz niby możnaby, ale nie chcemy ryzykować wcześniejszego porodu.

Celinka lepiej jedz na izbe, będziesz spokojniejsza. Pewnie macica się obniża, ale jak się martwisz to lepiej pojedz. Ja też mam te kłucia, ale nie za często.
 
u mnie tez spadek zaiteresowania lozkowego :-( a mezusia sciska hehehhe
trudno mi sie nei chce i musi wytrzymac ;-);-)

celinka ja tez mam takie bola czesto i bolesne, chodzic nei moge , nogi na wysokosc 10 cm podniesc nie moge , przekrecic sie nei moge
ale powiedzieli mi ze to normalne bo mam brzuch bardzo nisko i szyja sie skraca

w pierwszej ciazy niczego takiego nie mialam :confused2:

ale jezeli nawet nie pojedziesz do szpitala to zadzown do jakiegos ginekologa i powiedz jakie masz objawy niech doradzi co masz robic :tak:
 
reklama
łózko u nas słóży do spania. Albo mieliśmy post, albo ja nie miała kompletnie ochoty, więc sporadycznośc totalna. A teraz jak wolno nam to jestem tak obolała, ze dotknąc się mnie nie da. trudno niech pości moje kochanie, może za to w 38 tygodniu nie zaprezentuje focha jak bedę chciała go wykorzystac.
 
Do góry