reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Cześć dziewczyny - wpadam tylko na chwilkę bo mąż mi przywiózł lapka na moment :-)
siedzę sobie tzn leżę na łóżeczku, mam robione codziennie ktg po 3 razy dziennie :-( okazuje się że mam skurcze na granicy bezpieczeństwa :-( dzidka tłucze się strasznie jak jestem przypięta pasami. Dziś jeszcze bedą mi robić badanie przepływów - w pępowinie i łożysku i wtedy się okaże czy jest w miarę ok i mogę wyjść do domu czy musze jeszcze leżeć.
Pozdrawiam was serdecznie - acha i mojemu mężowi upiecze się ćwiczenie oddechów - będzie na 100% cesarka :sorry2:
buziaki

aniu ja tam jestem zdania , ze jak nie ma koniecznosci to lepiej w domu sie kurowac :tak::tak:
zdroweczka dzaiewczyny:tak::-)

u mnie dzisiaj spadek formy :-( i jakas ogolna bezsilnosc:-(

za to potrojny apetyt:zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
A ja dziś koszmarnie słaba, zrobiłam obiad i wysłałam Męża po drożdżówki, bo na pieczenie nie mam sił, a ogromną ochotę na ciacho mam:)
 
a czy jest jakis powod o ktorym zapomnialam , ze wszystkie jakies ciastowe jestesciie???
ale swoja droga to asiaN zrobilas mi smaka na paczusia:-):-) a w domu wszystkie slodkosci wyszly:-:)-:)-:)-(
 
Anik trzymaj się!!!

A mnie dziś jakoś kłuje krocze, przeczytałam" f mondrej ksionszce", że to macica mi się obniża i stąd to kłucie. Nie zauważyłam by brzuchol mi sie opuścił, ale podobno nie zawsze się obniża.
Ciekawe czy wytrwamy do sytcznia;)
 
Anik siedz w szpitalu bo tam masz specjalistyczna opieke 24h!trzymaj sie cieplutko!Wszystkie jestesmy z Toba:tak:
Co do ciast to ja dzisiaj zrobilam serniczka z polewa toffi bo mam dzis imieninki;-)
Merylion ja mam tez klucia ale tak nieco wyzej nad spojeniem lonowym-czy to tez z powodu obnizania sie macicy?
 
Princess Kasia?? Wszystkiego najlepszego, no i smacznego :-D

Wlasnie Melulu mi przypomniala,ze teraz mam szkole rodzenia. Normalnie o tym zapomnialam :-D Mielismy isc, ale w koncu nie pojdziemy-nie chce nam sie. Jak len, to len ;-)
 
reklama
Merylion ja mam tez klucia ale tak nieco wyzej nad spojeniem lonowym-czy to tez z powodu obnizania sie macicy?
Nie jestem pewna, pewnie to to samo, ale wklejam skan strony z książki, przeczytaj sobie.
 

Załączniki

  • Obraz4.jpg
    Obraz4.jpg
    251,4 KB · Wyświetleń: 50
Do góry