reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

ja mam chyba zapalenie spojowek dziewczyny
od 2 dni nie moge do komoa podejsc bo zaraz jestem zalana lzami, telewizji nie moige ogladac , a oczy non stop mnie pieka:szok::eek:
teraz przeczytalam 2posty i juz nic nie widze . makijaz musze poprawic:szok:

ide dzisiaj do poloznej sprawdzic wyniki :tak:
milego dnia:-)


o tak bole krocza sa najgorsze , szczegolnie po jakims bardziej intensywnym dniu
wtedy to juz wszystko boli
 
reklama
a ja jeszcze w pidzamie z lozka do was pisze....oj nie chce mi sie wstac....juz nic mi sie nie chce....a mialam dzis posprzatac...normalnie budze sie zmeczona
 
no ja mam tez jakies takie klujki...i jak ide z psem na spacer to po chwili szybkiego marszu- mam wielkie psy i przyzwyczajona jestem do szybkich spacerow a nie truchtania niemal w miejscu łapie mnie tak jakby kolka...generalnie jak leze w nocy to czasem jak sie szybko przewroce albo jakos rozciagne na lozku to tez mnie cos tak zaboli jakbym za mocno naciagnela miesien...ja sie kazdego bolu raczej obawiam...zaraz naslu****e czy mała sie nie rzuca za bardzo albo czy odwrotnie rusza sie wogole? mam paranoje hihihi
 
Mnie też kłuje w brzuszku czasem, ale wydaje mi sie,że to od ruchów małej, czasmi to mi się wydaje,że kopie mnie w jelita i odbyt i to wtedy tak kłuje. Poza tym Mała naprawde boleśnie się teraz rusza.
 
Miloku lec do okulisty. no i po co sie malujesz w takim stanie ;-)

Ja gdzies czytalam,ze takie klucie moze oznaczac skracającą sie szyjke, ale sama nie wiem. W sumie nasz organizm juz zacząl przygotowania do porodu, wiec nawet jesli to szyjka sie skraca i daje takie objawy, to chyba jest w porządku. W koncu nie skroci sie z 4 cm do 0 kilka minut przed porodem...
 
Coraz ciaśniej naszym Misiakom w naszych brzuszkach. Mimo, iż spałam bezproblemowo do tej pory, ostatnimi czasy niestety MAŁA nieźle daje o sobie znac, Zapiera sie chyba rączkami i nóżkami i czasem jak mnie trafi w jakies czulsze miejsce to az podskakuje z bolu.... Z drugiej strony to dobrze bo czujemy ruchy naszych dzieci i sie tym przynajmniej nie martwimy. :tak:
 
Miloku lec do okulisty. no i po co sie malujesz w takim stanie ;-)

Ja gdzies czytalam,ze takie klucie moze oznaczac skracającą sie szyjke, ale sama nie wiem. W sumie nasz organizm juz zacząl przygotowania do porodu, wiec nawet jesli to szyjka sie skraca i daje takie objawy, to chyba jest w porządku. W koncu nie skroci sie z 4 cm do 0 kilka minut przed porodem...


nio wlasnie mam kropelki od okulisty i juz sobie zakropilam i makijazu tez juz sie pozbylam:tak:
celinak ta nasza szyjka ma tylko 4 cm ? ja myslalam ze jest dluzsza:sorry::sorry:

wrucilam wlasnie od lekarza wyniki ma piekne
wiec pewnei ta moja dietka wysokobialkowa zadzialala , bo oprzeciez zadnych lekow nie bralam
lekarz spojrzal na moje brzucho i powiedzial ze jak chce w styczniu urodzic to mam lezec jak najwiecej bo brzucho prawioe na kolanach mam:laugh2:
i kazal mi wiecej jesc :baffled::baffled:
nie iwem po czym to wywnioskowal skoro ,ani mnie nei wazyl ani nic , ale moze jakis sposob ma heheheh
 
Witam

Odnosnie twardnienia badz tez napinania sie brzuszka - mialam wlasnie tak w 34 tygodniu ciazy. Od pani ginekolog dostalam skierowanie do szpitala, bo zbadaniu aparatem ktg, postanowili przyjac mnie na oddzial. I tak podtrzymali ciaze do 36 tygodnia. Nic nie dalo sie zrobic, maluszek spieszyl sie na swiat. Na szczescie urodzil sie z duza waga bo az 3300 i dostal 10 punktow.
Pilnujcie sie dziewczyny.
 
margarita to mnie nastraszylas...dobrze ze mam jutro zaplanowana wizyte bo juz bym awaryjnie na izbe leciala pewnie hehehe
 
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza z tymi skurczami. Zrobił mi usg, stwierdził że szyjka się skraca a brzuch znacznie obniżył, przepisał jakieś silne leki rozkurczowe i kazał leżeć do 36tygodnia, bo według niego dłużej sie nie da;-). Ale moje dziecię jest wyjątkowo duże, ma wymiary jak w 34tyg i waży prawie 2,5kg więc nawet jeśli wcześniej urodzę to nie będzie tak źle. Chociaż wiadomo wolałabym żeby jeszcze trochę w brzuszku posiedziała.
 
Do góry