reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
ja tez dzis malo spalam...chyba kolo 4tej zasnelam..maz co prawda pozwolil mi pospac za to do 11tej ale pozniej juz zadzwonil i stwierdzil ze jak jeszcze troche poleze to znow bede lazic pol nocy...moze i mial racje...ten remont nas wykancza, on pada ledwo prysznic wezmie a ja laze do rana i sobie poplakuje...a gdybym byla zmeczona to moze tez bym padla...
wlasnie siedze i przegladam karte wyprawkowa ktora dostalam ze szpitala w ktorym bede rodzic, zajadam ciastko, pije herbate i zaraz biore psa i na miasto po zakupy:)
u nas tez snieg jest taki malutki ale jest...a psiaki ...jeden jest przeogromnie szczesliwy i zjadl juz chyba ze szczescia caly snieg na podworku, drugi poszedl z fochem do budy bo mu zimno a trzeci ten ze mna troche marudzi przy spacerze bo mu w lapki zimno...mysli ze nigdzie nie pojdzie a zaraz wypad na miasto:)
mam pytanie moze tkos mi doradzi...macie jakiegos pomysla na prezent gwiazdkowy dla 3latki? mam chrzesnice i musze jej cos kupic a ja teraz nie potrafie o niczym innym myslec jak o mojej brzuszkowej dzidzi...mam w glowie poprzewracane i na niczym innym skupic sie nie moge jakos...
 
a wiem, że to zależy od gminy jaka to suma, także w niektórych miejscach to 500, 700 zł....wcale nie tysiąc...
To nie tak - 1000zł należy się wszystkim, jak ktoś ma dochody poniżej 504zł to drugi 1000zł i od tego nie ma odwołania. Czasem gminy z własnej woli dodają jeszcze 500 lub 700zł - więc w sumie można zgarnąć np. 2700 zł. Ale ten trzeci dodatek to już zależy od gminy, często nie dają go wcale.
 
Roznie to jest z sytuacjami rodzinnymi ale pomijajac jakies patologie to nikt na dziecko nie czeka bo mu zaplaca. Trudno oczekiwac ze ktos nam pokryje wszystkie wydatki zwiazane z ciaza i dzeckiem. Jak Michasia rodzilam to zadnego becikowego nie bylo... A taki tysiak to moim zdaniem calkiem mile jak wpadnie do kieszeni w okresie kiedy sie okazuje ze tysiac rzeczy w domu brakuje jak dziecko sie pojawi...
 
ja tez dzis wyspana...pomimo spacerkow do kibelka udalo mi sie za kazdym razem zasnac....to chyba za zmeczenia i kilkunastu nieprzespanych nocy... poszlam dzs na rynek po warzywa i myslalam ,ze nie dam rady do domu wrocic:-( w glowie mi sie krecilo,potem sie zalalam ,serce walilo mi jak zwariowane...oj strach samej wychodzic
Celinko ja tez kupilam 1,5kg mandarynek:-)mniam...mam na dzieje,ze do wieczora sie nie skoncza
a tak w ogole to nic kompletnie mi sie nie chce....NIC lenia mam okropnego
 
Moje dziecko na przyklad lezaczek bujaczek dostanie za becikowe... Moze normalnie 300 nie wydalabym na lezaczek a tak uwazam ze syna kasa i stac go hehe
 
a ja dzisiaj mialam "moczopęd" nocny i wstawalam chyba z osiem razy:dry: od tego wstawania miesnie brzucha mnie bolaly:baffled: ja sie tez zajadam od paru dni mandarynkami:tak: a w nocy obowiazkowo bananami:-D
 
reklama
A ja od dwóch nocy wymiotuję:(dziś dzwoniłam do lekarza i powiedział, że ranigast max 2 razy mam wziąźć, bo to może od silnej zgagi i jak nie przejdzie do jutra to mam dzwonić znowu..Do tego naciągnęłam sobie mięsień ręki i boli tak cholernie:( ale śnieg też u nas spadł:)
 
Do góry