reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Mi na szczęście nic nie dolega;-) Jedyne co mam to obawy przed pogodą...spadło mnóstwo śniegu, z rana przymrozek i mamy ślizgawicę:wściekła/y:... Boje się wtedy wychodzić z domu, żeby gdzieś się czasem nie poślizgnąć, ostatnio po deszczu szłam do domu i się przewróciłam na plecy, wystraszyłam się bardzo, ale najważniejsze, że nic się nie stało...

 
reklama
u nas tez pojawił się śnieg, a teraz niebo znowu jest przejrzyste z mała ilością chmur, także ja akurat byłam poza domem wtedy kiedy padało:-D...
teraz nadrabiam jedzenie magnezu, chyba dwa dni tylko nie zażywałam i od razu wszystkie wstrętne dolegliwości mnie dopadły:-(...
 
ja czuje sie dzis fatalnie...bola mnie chyba wszystkie miesnie...wybralam sie na zakupy do miasta i chyba przesadzilam z wysilkiem...
 
dziewczyny ja nie mam dobrych wieści.
Właśnie pakuję się do szpitala po wizycie u ginka :-(
stwierdził że mam bardzo niską wagę urodzeniową dziecka - na 35 tc mała waży zaledwie 1900g, poza tym jest ułozona główka do góry i mam bardzo niwiele płynu owodniowego.
Nie wiem co o tym myśleć boję się jak cholera :-( nie będzie mnie na forum min tydzień, lekarz powiedział, że może zostawią mnie do końca :-:)-:)-(
załamka totalna......ryczę w poduchę od godziny:baffled:
 
Anik trzymaj sie tam cieplutko i glowa do gory NAPEWNO WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :tak::tak::tak::tak:
trzymam za Was 2 kciuki mocno
niech ta malenka wcina ile sie da i tyje i tyje :tak::tak:
 
Anik, nie daj się STRESOWI !!!
Byle do 38 tygodnia, a wiesz ile zależy od twego samopoczucia.
Będz dobrej myśli, szpital owszem nie należy do najprzyjemniejszych miejsc, ale robisz to dla maluszka
POWODZONKA
 
anik trzymamy tutaj za ciebie kciukasy!!!
nie daj sie! glowa do gory, sprobuj miec dobry humor to i dzidzi sie lepiej bedzie roslo, nie rycz tylko pakuj laptopa do szpitala:):):)
 
reklama
Anik Głowa do gory na bank wszystko bedzie dobrze.Bedziesz pod fachowa opieka i nic zlego sie nie stanie.Trzymam za Was kciuki i zycze wszystkiego naj;-)Bedzie dobrze bo MUSI BYC:tak:buziolki
 
Do góry