reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Anikto już 34 tydzień, spokojnie, dostaniecie sterydki na rozwój płuc, bedziecie pod obserwacją, może uda się znaleźc powód zbyt małej ilosci wód i małej masy urodzeniowej. Ja nie napisze byle do 38 tygodnia, tylko byleby do 2500 g :-). A chocby i do 2250 :-). Trzymaj się i jak tylko dasz radę dawaj znac co i jak. Na pocieszenie znam maluszki w podobnej sytuacji i wszystko jest ok :-).
 
witam sie z ranca
u nas snieg :szok::-)
ja tam sie ciesze ale Angole panikuja heheheh
wstalismy dzisija raniutko i jeszcze w wyrku gnijemy :-):tak:
mlodziak chiala sie do mamusi poprzytulac:-):-):-)
 
u nas tez bialo...mi to jest obojetne generalnie...maz marudzi okropnie a pies nie chce na dwor i na kuwete sie chyba przerzuci hihihi
 
reklama
Anik ty nie placz kochan tylko mow do swojej dzidzi,zeby jeszcze poczekala i urosla:tak:zobaczysz wszystko bedzie dobrze
...a ja dzis zjadlam tylko jablko bo choc bym cos zjadla to nie wiem co....
 
Do góry