reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cholera - ja w poprzedniej ciąży (ten sam termin) przechodziłam całą zimę w jednej kurtce i musiałam dopiero na wiosnę kupować tuniki, a teraz ciśnie mnie już kurtka zimowa i obawiam się, że czekają mnie zakupy... a kurtka trochę kosztuje :crazy:
 
reklama
no Mysza ja mam taki płaszczyk odcinany pod biustem i dobrze, że mamy taką lekką zimą i mogę w nim pomykać!!!
 
Też mam taki płaszczyk, ale narazie chodzę w normalnej kurtce. Na szczęście nic mnie nie opina i nie ciśnie. W poprzedniej też chodziałam w normalnej kurtce (zima przypadąła na moje 6-9 m-cy) i każdy sie dziwił, gdzie ja mam brzuch:-D
 
witam się i ja pierwszy raz na tym wątku :-)
ja mam mały brzuch ale nie wiem czy to ciąża czy tłuszcz :-)
jakie wy chudziny jestescie w większości!!! ja najlepiej zawsze się czułam z wagą 60 kg ale niestety w zeszłym roku przez stres i hormony przytyłam 10 kg!! moim postanowieniem noworocznym miało być zrzucenie nadmiaru ale życie postanowiło inaczej :-) zastanawiam się nad basenem żeby chociąż tyłek i nogi jako tako wyglądały ale narazie lecze infekcję pęcherza :-))
 
Sabib polecam basen. Ale dopiero jak CI się skończy infekcja:) W ciąży już się nie obciążaj ćwiczeniami, ale joga i basen są rewelacyjne jeśli nie ma przeciwskazań :) A na zgubienie wagi będziesz miała jeszcze czas więc kompletnie sie tym teraz nie przejmuj:) Na pewno wyglądasz pięknie:)
 
Dotarłam i do tego wątku :-)
Dziewczyny sliczne te wasze brzuszki, ja niestety jeszcze nie mam się czym chwalić, bo jeszcze nic nie urosło. może to i dobrze bo narazie wchodzę we wszystkie ubrania. ale obiecuję, ze jak już coś będzie widać to wkleję fotkę.
 
To i ja się pochwalę moim brzucholem. W ostatniej ciąży w tym terminie jeszcze nic nie było widać :tak::-)

 
zazdroszę wam tych basenów, u mnie jest tylko w gołębiewskim a tam za 1,5godz 30zł to bym się z torbami puściła...
co do ubrań to to na dół leginsy a na górę polar, z racji tego że jestem niska i gruba :cool: to ciężko mi coś dopasować a tak na razie zimy nie ma a ja najdalej jak na 200m się nie ruszam bo pod ręką zawsze mam samochód.. od 1 lutego idę na zw to zimę przekoczuję w domu:)
 
reklama
ja też mam już brzuszek, ale nie będę się nim jeszcze chwalić bo na razie wygląda bardziej na sam tłuszczyk, mimo że pod spodem twardy. i niestety mam też już kilka okropnych purpurowych rozstępów, na brzuchu właśnie :(

sabib - witaj w klubie. ja przez to ohydne szkockie jedzenie przytyłam ponad 20kg w ciągu 3 lat :szok: i zupełnie nie wiem, dlaczego, bo staram się zdrowo odżywiać i nie objadać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry