reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
przestańcie ja mam 155 cm a ważę prawie dwa razy tyle co powinnam ,,, na szczęście na tyle nie wyglądam ;p
 
reklama
Brzuszki śliczne, u mnie narazie nie ma co pokazywać. Mam 168 cm i 56kg na liczniku, ale to przez te wymioty.
 
Za to mi wchodzi w boczki i bioderka uda - brak ruchu:) Ale mam nadzieje, że już się przeniesie na brzuszek:) Zaczynam ćwiczyć i chodzić na basen :)
 

Załączniki

  • 13t3d (2).jpg
    13t3d (2).jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
Martulka Ania-aneczka super zdjęcia!! może też się zdecyduję i jutro rano zrobię sobie zdjęcie:) troche się uspokoiłam bo myślałam że tylko ja zaczełam zaokrąglać się w brzuszku:-) Ściskam wam i pozdrawiam!!
 
No właśnie sama się dziwię , że tak olbrzym:) Mojej siostrze dopiero w 5 m-cu wyszedł maleńki!! Ale ona to ważył 50 kg w ciązy tylko 8 przytyła:) Ja waże 56-57 kg. Ann dodaj w końcu fotki:) wystarczy pstryknąć , ja sobie tez sama robiłam, i albo kartę samą włożyć do kompa jeśli jest możlwość albo skan albo przez kabelek i pyk pyk i jest :)
Chciałam dodać drugie zdjęcie, ale zamiast tamtego wskoczyło mi to. ale są podobne.
 
Martulka swietny pomysl z tym fotograficznym kalendarzem rosnacego brzusia! Chyba w koncu sie zmobilizuje i tez strzele sobie fotke!

Piekne brzuszki dziewczyny!
 
reklama
Mysza, ZAJE** podpis :D made by Ania B. :D no ale co tu dużo mówić, oby nam poszlo ino w brzuch :D

Ja również chciałam zademonstrować mój brzuszek w 15 tc :) coś tam widać, ale moim zdaniem najwięcej to
mi idzie w cycki.. :p
SDC137845.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry