reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja też wagowo na minusie, i to z 5 kg to na bank, brzucha ciążowego niby też nie ma a w spodniach się nie mieszczę i kto mi tą zagadkę rozwiąże?:confused:
 
reklama
ja nie wymiotowałam ani razu ;p a waga -2.5 ... i to w czasie świąt się ważyłam , jutro idę do mamci rano to sprawdzę na czczo się ;p to będzie najbardziej prawdziwy wynik ;D

no i wczoraj przyciełam sobie drzemkę po obiedzie , obudziłam się i brzuch jakiś mi się zrobił ;p i dzisiaj dalej to samo ! wow ! może to już ten prawdzwy , zrobiłam sobie fotkę rano ,ale wstawie ją jutro ;)
 
Ja narazie waga na "0". Ale brzucholek się pojawia, niby waga ta sama a w spodnie nie wejdę tzn wejdę ale ciasno. Bioderka jakby większe, dupka jakby większa ale nic dziwnego skoro całe życie ćwiczyłam a ostatnie 3 miesiące nic, ze strachu. Ale od Stycznia na basenik z mężem to może będzie lepiej. A na przytycie będzie czas, lepiej mniej niż w nadmiarze także się cieszcie;) U mnie z rana brzuszek maleńki ale jak zjem to się wydyma:D
 
ja na początku schudłam 2 min ale teraz mam już 1,5kg więcej wie na razie 0,5 na minusie ale jakoś mi tak dziwnie że ta waga tak się chwieje.
 
Doe, Wika mam podobnie ;))) ja tu czekam aż zacznie rosnąć od dołu a tu od góry widzę się zaokrągla.
Wika super brzucho! Ja niedługo też się chyba pochwalę, bo na sylwestrze juz się jakaś dyskusja przy stole wywiązała, że już coś widać :-)
 
reklama
też bym się pochawaliła ale nie miałabym jak wrzucić foty :-(
może później coś wymyślę a ja te swoje brzucho to już duże mam bo jeszcze tłuszczyku mi się nazbierało :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry