reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No to i ja się na dobry początek pochwalę tym, co mi zaczyna tak sympatycznie z przodu puchnąć :szok:

13tc6d forum.jpg
 
reklama
martulka- no i cóż ja mogę napisać:
- fajna focia
- fajna fototapeta
- fajny brzusio
- fajna mama
Czyli ogółem jestem na TAK :-)
 
martulka widzę, że Ty też zaczynasz jak to ujęłaś puchnąć ;D od góry ;) super!!
kiedy ja się zmobilizuję do fotki???
 
super brzunio :) ja sie nie moge cos zebrac do tej fotki.. tzn fotke mam ale trzeba zrzucic z telefonu na pc :p leniwa jestem przez te swieta..
 
Mońcia Doe Mysza1984 ann-84 Redka dzięki dziewczyny za fajne komentarze brzusia..
Faktycznie – nawet bez zdjęcia zauważyłam, że puchnę „od góry” bo w ulubione jeansy wchodzę bez problemu. W ciągu miesiąca talia „urosła” o 4 cm a biodra tylko o 1.. oby taka tendencja się utrzymała jak najdłużej..
A co do fotek.. założyłam, że co miesiąc (albo co dwa tygodnie - jeszcze się zastanawiam) będę robiła sobie (a raczej pomoże mi w tym mój Tz) fotki w tym samym miejscu, w tych samych ubraniach i w tej samej pozycji.. Zestawienie ich potem może okazać się ciekawe - fajna pamiątka :rofl2:
Która następna chwali się brzusiem? Chętnie się również pozachwycam nie swoim :-)
 
Ja po tych waszych to się boję mój pokazywać bo same tu laski :-).
Ja nie jestem taką chudziną. Przy wzroście 165 ważyłam na początku ciąży 68 kilo i to prawie wszystko na brzuchu mi się odkładało więc mój obecny brzuszek to nie wiem czy ciążowy czy efekt tego że mojego tłuszczyku nie wciągam :-D
Ale okrągła jestem po całości, bo w spodnie ani w spódnice już żadne nie wchodzę.
Może jeszcze się skuszę i pokażę później mój brzuchol
 
kopfer a ja przy wzroście 170 ważę ponad 90 i żyje i się nie przejmuję...najważniejsze ze dzidz zdrowo rośnie :tak:
 
reklama
Kurczę a ja muszę poszukać kabla do telefonu żebym mogła wrzucic zdjęcie na laptopa. Też mi cos schodzi....
Martulka ładny brzusio.
Ja to mam nadzieję że się bardzo w całosci nie roztyje bo jestem niziutka zaledwie 162 waga startowa 52kg ale już mam 55 więc się zaczynam bac....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry