reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Za wizyte place 100zl plus 70zl za USG - niezle sobie moj pan doktor liczy, ale jestem z niego bardzo zadowolona,. Bylam iu dwoch innych ale byli beznadziejni, wiec sie mojego trzymam.

Z innej beczki:
Dziewczyny przed wyjazdem do szpitala bedziecie sie wygalaly????
 
reklama
Ja zamierzam się wygolić... Lepsze to samemu, albo z pomocą męża, niż przez połozną. A podobno lepiej szyć, jak jest gładko. Zastanawiam sie tylko, czy dam radę zrobić to sama...
 
Dzięki dziewczyny jakoś wytrzymam bo trochę za późno na zmianę. A co do golenia to można powiedzieć, że to jest obowiązkowe jesli się tego nie zrobi to oczywiście ogoli Cię położna tylko jak ojciec dziecka Cie odwiedzi to lekarz potrafi taki wstyd mu zrobić na sródku korytarza. Że napewno męzowi nie bedzie miło. Też się zastanawiam czy dam sobie radę na razie spokojnie sama to umiem wykonać ale nie wiem co bedzie w 9 miesiacu.
 
Anius ja od zawsze gole sie cala , no teraz to jest rzeczywiscie trudne ale regularnie to robie bo tak sie dobrze czuje ;D

Dziewczyny wrocilam wlasnie od ginekologa :D

Otoz, moj syn to gigant, wazy ponad 2 kg a ja dopiero koncze 31 tydzien, nawet nie powiedzial lekarz jak duzo ponad bo widzial ze robie wielkie oczy- kurcze oby nie cesarka ;)

Calkowicie mnie uspokoil co do zzo. Jestem umowiona tak ze bede miala telefony do dwoch doswiadczonych i bardzo dobrych anestezjologow w razie gdyby jeden nie mogl przyjechac. Dostaje zzo , zostawiaja cieniutka rurke, przyklejaja plastrem i sobie normalnie chodze i robie wszystko tak jakbym zzo nie otrzymala. Co 1,5 h klade sie na 20 min KTG ( standard ) i potem az do konca moge skakac biegac lub spacerowac - wszystko dozwolone ;D

Do tego dodal ,ze mam nieco skrocona szyjke !!! Co mnie bardzo ucieszylo bo moze akurat bedzie sie tak powoli skracac
az w 38 - 39 tygodniu zacznie sie porod czego sobie bardzo zycze ;D :D

Kasiu De - od jakiegos czasu porod rodzinny jest za darmo , ale dobrze by bylo skonczyc wraz z mezem szkole rodzenia. Poniewaz moim 'mezem' przy porodzie bedzie mama ktora taka szkole w teorii i praktyce przeszla to mam nadzieje ze nas wpuszcza ;D



 
Szyjka skraca sie i zanika do porodu, wiec jesli za wczesnie to niedobrze, czasem zakladaja specjalny szew ale w naszym zaawansowaniu to najwyzej przy intensywnym skracaniu mozna zaaplikowac tabletki lub polozyc w szpitalu na podtrzymaniu, ale to juz w sytuacji naprawde powaznego skrocenia. Mysle ze u nas to takie 'niewinne' zreszta moja szyjka jest dobrze zamknieta i jak to lekarz powiedzial 'trzyma sie ' ;) wiec ciesze sie jak dziecko :D
 
Asia, super wieści! No popatrz, taki mały brzuszek, w sumie niewielki Twój przyrost wagi a synuś rośnie jak na drożdżach :-) Trzymam kciuki, żeby obeszło się bez cc!

I dzięki za info nt. porodu rodzinnego.
 
Tak myslalm zeby sie ogolic sama albo z pomoca meza:)))Dzieki dziewczyny. Na razie sie depiluje a do porodu cala sie wygole:)

Asiu- rzeczywiscie gigancik:))) I dobrez ze Ci wyjasnil wszytko zzo:))))

A przy skroconej szyjce to nie trezba lezec???
 
no ja mam z goleniem problemy, tzn NIC nie widze :////
myslalam czy nie przejsc sie do kosmetyczki niedlugo przed porodem i poprosic o taka brazylijska depilacje ;D tylko sie boje czy mnie nie wykasuja za duzo......no i nie wiem kiedy isc, zeby to nie odroslo
najwyzej kupie jakis krem i poprosze meza, zeby mi pomogl, bo raczej maszynka mu nie pozwole TAM majstrekowac ;)
narazie mnie strasza ta cesarka, wiec moze nikt moich wysilkow z depilacja nie bedzie podziwial, ale ja mam ciagle nadzieje, ze maly sie obroci i zanim zdarze pojsc na operacje to on sie sam ladnie urodzi :D
 
reklama
Kurcze no moze rzeczywiscie nie powinnam przeginac i polegiwac wiec , masz racje Aniu , dobrze ze to skrocenie to nieznaczne , nastepna wizyta 8.05 poczekamy zobaczymy ;)

Co do golenia to masakra , tez nic nie widze ale kombinuje bo od lat gole sie tam i nie wyobrazam sobie teraz juz wlosow, a reszte depiluje plastrami. Po plastrach mam spokoj na miesiac a gole sie tak maksymalnie raz w tygodniu, przeciez meza nie ma w kraju to nie musze sie specjalnie wysilac hehe :D
 
Do góry