reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

reklama
Ja dokładnie nie pamiętam ale wiem na pewno że coś tam w procentach też miałąm hight ale lekarz mi powiedział że tak w ciąży może być i jest ok, może i był to hematokryt...tak mi się wydaje
 
Mam pytanie odnosnie USG. Czy to tzw. polowkowe moze byc robione w 18-tym tygodniu? Bo mi cos gin mowil ,ze w poniedzialek dokladnie bedzie ogladac i mierzyc dzidziulke ??? to chyba nie za wczesnie co?
 
Myślę, że nie jest za wcześnieskorogin tak zaleca. A najlepiej to sprawdź sobie gdzieś w necie od kiedy te połówkowe można robić. Ja
miałam robione w 22 tc
 
to może nie ma być jeszcze to połówkowe, mi też sie wydaje że bardziej w 22 więc może ci zalecić jeszcze raz za prawie miesiąc...a może i można wcześniej ::)
 
Ja miałam w 21tc ale czytałam ze miedzy 18 - 22tc robi sie połówkowe więc pewnie można ale po skończeniu 18tc... Ale skoro gin zaleca..:)
 
Hej- mój gin zaleca połowkowe po 20 tc..ja ide w ten czwartek to bedzie jakoś początek 22 tc
 
teraz to sie troche denerwuje :( Moze jak mi zrobi tak wczesnie to nic specjalnego nie zobaczy i powie mi ,ze poprostu wszystko jest w porzadku ??? Napewno jak ja spytam czy nie za wczesnie to sie nie przyzna bo w koncu to lekarz ::) a lekarzy znam baaardzo dobrze.
 
A u mnie tez jak do tej pory wyniki ok. Hemoglobinka w grudniu 12,9 (12-16). Teraz co prawda to nieco sie stracham przed jutrzejsza wizyta bo ostatni miesiac to malo bylo zdrowego jedzenia a za to na zapas polskich domowych wypiekow: sernika, makowca, piernika oraz wszelkich ziemniaczano-macznych specjalnosci:pyz, bab, klusek itp. Wstyd sie przyznac ale jadlam codziennie podwojna porcje na obiad. No i waga to pokazuje wiec pewnie morfologia tez wylapie. Wprawdzie w ostatnim tygodniu wrocilam juz do zdrowszych nawykow (bo nie moge tu kupic tych naszych smakolykow :() ale to pewnie za malo by wyjsc na prosta. No zobaczymy.
A co do polowkowego to u nas robia je od 17 do 20 tygodnia. Ja wiec z kolei martwilam sie ze bede je miala za pozno bo dopiero po 21 tygodniu (w zwiazku z wyjazdem) ale jak zobaczylam ze w Polsce to norma to sie uspokoilam. Najwyrazniej wszystko zalezy od lekarza/kliniki.
 
reklama
Do góry