reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

witam wszystkie dziewczyny mam wyniki jest wszystki ok i nie bede miała amiopunkcji tylko USG na czerniakowskiej jestem taka szczesliwa ze az brak mi słów nie wiem co pisac az sie poplakalm jak pi pani powiedziała przez telefon z wyniki sa w pozadku tylko na to czekałam to były najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu wiem ze moj maluszek jest zdrowy zaczoł kopac a do tego dostałam nowy tel od meza w prezencie dziekuje dziewczyny za trzymanie kciuków bo dzieki waszym kciukom i moim wszystko sie udało dziekuje jeszcze raz gorące buziaki




 
reklama
Agusiu gratulacje!!!!!!!!!!

Więc teraz już zostaje ci tylko cieszyć się ciążą. Super ;D ;D ;D
 
Gratulacje w sprawie obrony dla meza :)
Agusiu24 bardzo sie ciesze, widze, ze nam wszystkim sie wyprostowuje wszystko i zaczyna byc to "stan blogoslawiony" :laugh:
 
Również Aniu cieszę sie razem z Tobą, ze wszystko jest OK:)! Tak ma być:)!
Olu- GRATULACJĘ dla mężą:)!
Sumko- ha- nie przejmuj sie- jak widzisz wszystkie mamy wyniki ujemne:)- ja też:):):)..trzeba nam uwazać ::)
 
Ja też bardzo, bardzo mocno się cieszę, że wszystko w porządku- tutaj na forum powinny być tylko takie dobre wieści- inaczej jednak Aniu nie mogło być- spotkałaś się z kiepskim zrozumiem ze strony lekarzy- dlatego ktoś u góry czuwał nad Twoim maleństwem:))))
 
Gratulacje dla Oli !!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko jeszcze, żebyś się tylko tego gipsu jak najszybciej pozbyła !!!!

Sumko, ja też mam ujemne wyniki, nie przejmuj się!!!

AGUSIU!!!!!!!! Ja i Oliwierek baaaaardzo się cieszymy, że wszystko jest dobrze, odetchnęliśmy z ulgą, a musiało być dobrze. Tyle kciuków było ściskanych!!!!! Oliwierka od tsymania kciuków za kumpla/kumpelkę az rącki bolały ;) ;) ;) ;)
A tak poważnie to na prawdę bardzo się cieszę i oby tak dalej!!!!
 
Hej kochane!! Wybaczcie że tak długo mnie nie było ale wczoraj miałam okropnnie trudny egzamin z ginekologii i położnictwa. Ale... to już za mną. Zdałam ;D ;D ;D (aż się muszę pochwalić) i spokojnie mogę się cieszyć z ferii zimowych. Pozdrawiam was serdecznie! ;D ;D ;D
 
Wielkie gratulacje, Nemzis!!!

To teraz, juz po wszystkim, musisz nadrobić stracony czas i częściej się meldować. Pewnie masz dużo do opowiadania!!

 
reklama
Nemezis gratulacje!!!!!!!!
Jak mogłaś wątpić w siebie przecież temat który zdawałaś masz teraz w jednym paluszku i w teorii i w praktyce ;D
 
Do góry