reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Ja miałam identycznie jak ty dodam że ruchów nie czułam przez prawie tydzień i tez mi sie wydawało że brzuch mi się zmniejszył, a odkąd w czasie wizyty usłyszałam serducho to wszystko się uspokoiło. Do tej pory raz mam mniejszy a raz wiekszy brzuś. Myślę że troche wiekszy jest kiedy się spina, a maleje kiedy jest mieciutki. A co do ruchó to narazie moga być nieregularne.
Ja na przykład do tej pory nie czuję kopniaczków, tylko takie delikatne przekręcanie
 
reklama
A ja ostatnio przeczytałam, że świnki morskie mogą być nosicielami toxoplazmozy.. Mam świnie od trzech miesiecy i chyba bede musiala ją oddać bo miałam ujemny wynik badań na przeciwciała... Buuuuu a ona jest taka słodziunia!!!!! :mad: :(
 
Klamko, porozmawiaj z weterynarzem, bo może obejdzie się bez łez... Moja koleżanka też miała ujemny wynik, a ma kotka. Lekarz jej kazał przyprowadzić kota, zrobiła badania na nosicielstwo kotkowi i powiedział, że kot zdrowy, więc żeby nie dopuściła tylko do kontaktu jej kota z innymi kotkami, a wszystko będzie dobrze. Ale wiem to z drugiej ręki, więc najlepiej potwierdź u weterynarza... Pozdrawiam i trzymam kciuki!!
 
Ja tez tak mam ze jednego dnia brzunio pokazny a drugiego dnia plaski prawie jak decha...
Wieczorem mam zawsze spory ale to pewnie przez jedzonko i jak rano wstaje to patrze ze znowu zmalal
Czasem w ciagu dnia zmienia ksztalt od szpiczastego do takiego rownomiernie rozlozonego
Ja tez to interpretuje jako przekrecanie sie dzidzi.
Agusia nie martw sie, tak to juz jest, raz wiekszy raz mniejszy.
A ruchy tez raz odczuwam wiecej, raz mniej, a raz wcale.
 
Wiecie, co wczoraj zauważyłam? Po prysznicu zauważyłam, że mam coś na sutki - myślałam, że to jakiś paproch, ale okazało się, że to płyn, taki lekko żóltawy, półprzeźroczysty... Zaciekawiło mnie to więc przycisnęłam lekko sutek i wyciekło mi tego więcej!! Macie coś takiego? To normalne? Dodam, że od początku ciąży moje piersi się właściwie nie zmieniły - ciągle noszę ten sam rozmiar stanika, ni bolą, może tylko zrobiły się bardziej wrażliwe... Myślicie, że wszystko w porządku?
 
Aniu a może to już początki produkcji- pewnie siara i tyle- wkońcu 5 miesiąc to już czas, aby zaczęło się u nas coś pojawiać.
 
Aniu to napewno siara i ztego co wiem to całkiem normalne ;D Zaczeła ci sie produkcja mleczka
 
A nie jest to troszkę za wcześnie?? Poza tym moje piersi wcale się nie zmieniły od początku ciąży - tym bardziej byłam zaskoczona. Ale staram sie bardzo nie martwić i też sobie tłumaczę, że to normalne. A na wszelki wypadek pogadam z lekarzem, jak pójdę na USG we wtorek...
 
Z tego co wiem to może to występować od 5 miesiąca- więc czas prawidłowy, ale popytaj lekrza.
 
reklama
Do góry