reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

aaa..Ja znowu mam strasznie suche usta..cały czas nawilżam..balsamuję..ale i tak są takie jakieś inne...pewnie to przez mróz..bo mąż też ma suche..no i zmiana klimatu..:/
 
reklama
I STRAAASZNIE DZIŚ JESTEM SENNA....NAWET KAWA NIE POMAGA....oSTATNIO MIAŁAM BARDZO NISKIE CISNIENIE75/55..PEWNIE I TERAZ NIE JEST ONO WYŻSZE..SKORO JA NA SIEDZĄCO ŚPIĘ:/

ups caps lock włączony..stąd te drukowane literki ::)
 
Może coś "wisi w powietrzu". Ja tez padam na pysk... A tu jeszcze 2 godziny w pracy!! Dobrze, że przynajmniej nawału roboty nie mam. I oby tak zostało do 16 :)
 
witajcie dziewczynki wlasnie szykuje sie do lekarza i mam nadzieje ze sie dzisiaj dowiem co nosze pod serduszkiem i ze wszystko bedzie wporadku od soboty nie wymiotuje czuje sie troche lapiej malo jem mam malutkie mdlosci ale nie takie jak wczesniej jak wroce od lekarza to sie odezwe i napisze co mi powiedzial i wkleje zdjecie mojego brzuszka bo od kiedy nie wymiotuje to jagby sie powiekszyl nawet moj maz powiedzial ze nareszcie widac ze to ciaza usmialam sie z tego strasznie bede konczyla bo zaraz wychodze troche sie denerwuje ale w glebi serca czuje ze wszystko bedzie ok do uslyszenia trzymajcie kciuki




 
Agusia trzymamy kciuki i odezwij sie jak wrocisz :) :) :) :)

Ja mam problemy ze wstawanie rano do pracy i zamiast na 8 przychodze na 9 ale nikt mi z tego powodu nie robi awantur..uff
 
witam dziewczynki
wrocilam od lekarza i nie jestem zadowolona ogolnie wszystko jest wporzadku serduszko bije 140 na min ale pan doktor nie chcial mi zrobic usg bo powiedzial ze nie robi sie tak czesto ja tak myslalam ze dzisiaj zobacze mojego maluszka albo sie dowiem co tam u mnie w brzuchu siedzi a tu lipa po wizycie razem z mezem stwierdzilismy ze jestem w takim wieku ciazy ze nie wiadomo jake usg zdobic na brzuchu moze byc nie wyrazne a dopochwowe moze zaszkodzic bo ciaza juz jest duza ciesze sie sie ze serduszko bije ale powiedzial ze mam uparte dziecko i nie dalo sobie zbadac tetna musial lekarz sobie pomoc i wkoncu uslyszalam pierwszy raz seduszko mojego maluszka na kolejne badanie ide 8 lutego musze byc cierpliwa lekarza tylko nie pokoi ze zamiast tyc ja chudne ale powiedzial ze to przez wymioty ktore mnie meczyly teraz od soboty mam spokoj wiec moze zaczne tyc wyszlam smutna z gabinetu ale ufam mojemu lekarzowi i wiem ze wie co robi jutro ide sie zapisac na amniopunkcje przepraszam ze tak duzo pisze ale chcialam opisac wszystko pozdrawiam mamusie i ich brzusie



 
Aguś- to najwazniejsze, ze Dzidziuś zdrowy-że bije serduszko. Lekarz pewnie wie co robi..aczykolwiek rozumiem Twoje rozczarowanie. Ja też nastawiłam się na to, ze jutro dowiem sie o płci mojego Skarba..pooglądam sobie...i łojoj..nie wiem co by było ..jakby było inaczej:)..no, ale cierpliwosci!:)
 
Agusia, dobrze ze z maluszkiem wszystko dobrze i super, ze slyszalas serduszko. :) :)
Ja tez bym chciala miec co wizyte USG ale tak nie mam.
Nie smuc sie, usmiech prosimy a czas szybko zleci do 8 lutego:))))
Pisz duzo!!!!!
 
reklama
Tez sie bardzo ciesze Agusiu ze serduszko puka w rytmie czacza, milosci mamy szuka w rytmie czacza... ;D Ja mam wizyte 17 stycznia i zobacze czy lekarz zrobi mi USG. Tez widze, ze za czesto nie robi, pewno ma jakis powod a to profesor wiec sie zna :)
 
Do góry