reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

reklama
Jejciu jak mi przykro. wiem, ze w zaden sposob nie moge pomoc tylko trzeba cierpliwosci i poczekac. Moze dlatego skora sie nie zrosla, ze teraz ogolnie nasze organizmy inaczej pracuja? Najwazniejsze sa cwiczenia skoro tak lekarz poradzil a bol jakos trza zniesc  :( Trzymam kciuki OluK  i zycze zdroweczka :)
 
Strasznie mi przykro, Olu, że się tak męczysz. Ale bądź dzielna i pomyśl, że z każdym dniem bliżej końca męczarni :) Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Mam pytanie, czy któraś z was miała w ciąży opryszczkę tzw. zimno na ustach?? Ja własnie mam i troszkę sie denerwuje czy to coś powaznego, ale jak pytałam lekarza to powiedział, że jesli przed ciążą miało się już opryszczkę to nic groxnego. Gorzej, jeśli sie nigdy nie miało i pierwszy raz wyskoczyła w ciązy.
Jak wy uważacie, a może wiecie coś na ten temat, pomóżcie, bo się martwię :(
 
OLU uszy do góry wszytystko bedzie dobrze, a może sa jakieś bezpieczne dla maleństwa srodki przeciwbólowe?

Agaciulka ja juz miałam 3 opryszczki w ciągu miesiąca i mój lekarz mówi podobnie jak sie już miało to sama opryszczka jest niegroźna i miałam ja smarować zwykłym kremem antywirusowym ja używam hascovir. Ja w dodatku mam tego wirusa w oku i tez mi sie juz któryś raz uaktywnia ;D ;D ;D
 
Agaciulka ja tez miałam i też to usłyszałam co Sumka, poza tym podobno to się często uaktywnia w ciąży bo jesteśmy osłabione, nasi pasażerkowie nas wysysają :) Maść można stosować, ja miałam vratizolin i lekarz powiedział że to na pewno nie szkodzi dzidzi
 
Olu - przykro mi...ale na pewno wytrzymasz te 6 nocy, zobaczysz zleci szybko, nawet sie nie obejrzysz...Trzymaj sie cieplo :) :) :)

Agaciulka28 - Gdzies czytalam w Internecie, ze opryszczka nie jest grozna w ciazy.
 
Agaciulka ja tez mialam juz dwa razy i lekarz powiedzial, ze to nie jest grozne wlasnie jak sie miewalo przed ciaza. Kazal przysuszyc zaraz jak sie pojawi spirytusem salicylowym i to u mnie dziala :)
 
reklama
Witam Witam Witam:)
Olu.K - tak bardzo mi przykro...współczuję..ciezko mi nawet sobie wyobrazić co czujesz...Bądz dzielna!

Już jesteśmy w Polsce..prawie od razu z samolotu do szkoły..masakra..spałam doslownie na siedzaco... W niedzielę dwa egazaminy.., a dziś wolne..i od rana az wrze:)..Już byłam w szpitalu na badaniach (gapa- zapomnialam moczu:/...ale pobrali krew..wyniki chyba OK:)..Teraz walcze z praniem...ba ze stertą prania:(...echh..Później na miasto uzupełnic zapasy..wszytko sie w domu jak na złosc pokończyło:/...i jeszcze dzis muszę kupic prezenty:)..dla rodziców z okazji rocznicy ślubu, dla kumpeli- urodziła synka:)..i kolezance- na urodziny:)..zapowiada sie dosc ciekawie:)
Oczywiscie- straaaasznie tesknie za siostra...płaczę jak sobie pomyslę, ze zobaczymy się dopiero w lipcu..echh:(...oby do lipca!:)
Pozdrawiamy wszystkich:)!
ps..w czwartek mamy wizytę u gin- obiecał mi juz, ze powie płec:)...nie mozemy się doczekac!!!!!!!!!!!!!!:)
 
Do góry