reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Witam Was wszysktkie.Umnie bez zmian w kazdej wolniej chiwli jezdze na cmentarz.Sunia chowa sie dobrze teraz mi siedzi na kolankach serdecznie pozdrawiam

LILITH szczegolnie ciebie
 
reklama
m.a.l.i.n.k.a ostatnio o Tobie myślałam... jak sobie radzisz... widzę że jest nie najgorzej... ból powoli minie... ale na to trzeba czasu...
a jak twoja kruszynka? kopie?
i widzę że masz pieska... to bardzo dobrze... to bardzo oddane stworzonka...
Wielkie buziaki... i pogłaszcz brzusio od cioci Ani...:)
 
axxa - nie łam się dziewczyno, są lepsze i gorsze dni w naszym życiu. Ja cały czas się złoszczę, że mój facet chce ze wszystkim czekać, a ja mam dość czekania, tym bardziej, że w moim stanie nie ma sensu czekać tylko trzeba walczyć puki jest nadzieja, a jej z każdym dniem mam w sercu mniej. każda z nas tu obecnych czeka z utęsknieniem na nowinę, że jest w ciąży, i co miesiąc wpisuje się na nowy wątek z nadzieją, że w tym miesiącu się uda. Dlatego mnie na takim wątku nie uraczysz, ja już takiej nadziei nie mam, bo moje słońce starać się o dziecko nie chce, więc nawet nie zaglądam na te wątki, bo i po co. Dziewczyny chcą jak najlepiej i czasem ważniejsze jest to że ktoś chciał dobrze, niż to jak mu to wyszło!
Buziaczki i pozdrawiam :*
 
Sol wszystko sie ułożyło... musiało...:):)
mam nadzieję że jednak twojemu mężczyźnie się odmieni... i jednak zdecyduje się na dzidzie juz teraz...
trzymam mocno kciukasy aby zmienił zdanie... wierzę w to że zmieni...
 
Witam Was moje kochane
byłam dziś u drugiego gina i miałam robione usg... macica na 100% pusta... lewy jajnik powiększony. Może to być jakaś cysta a może to być ciążą pozamaciczna. Wszysko wyjaśni się jak dostanę wynik Bhcg... Mam dzwonic o wynik ok 15...

Wiecie... wolałabym nie być w ciąży niż gdyby okazało się że to ciąża pozamaciczna :(

Acha, wczoraj zrobiłam kolejny test... negatywny
 
moniczko3 nie załamuj się może nie będzie tak źle
Pamiętaj że nadzieja zawsze jest
Przesyłam Ci dużo buziaczków i czekam na wyniki badań
Głowa do góry skarbie
 
Kochana Milusiu i Gwiazdeczko mam wielką nadzieję że to jednak jakaś cysta, która da się leczyć...

Dziękuje Wam za dobre słowa...
 
Moniczko3 po to tu jesteśmy żeby się nawzajem wspierać ja wcześniej potrzebowałam wsparcia i też go od Was dostałam
tak więc trzymaj się kochana i zobaczysz że będzie wszystko ok
 
reklama
Do góry