reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
Sol pisze:
A ja zkoleji czułam się dobrze po stedirilu. dzisiaj kończe to badziewie i mam nadzieje czuć się lepiej po harmonecie. buziaczki dziewczyny i dzięki za odpowiedź.


A ja ostatnio slyszalam, ze harmonet nie spelnia wymogow Unii Europejskiej. Niestety nie wiem dokladnie jakich... ::)
 
dziekuje wam dizewczyny.Pogrzeb byl straszny ja i tata plakalismy strasznie na cmentaruz tak plakalam ze sie sama nie slyszalam.A jeszcze mosialam wyglosic przemowe wogole przemarzlam bo w kaplicy przez godizne siedzialam przy babci i trzymalam ja za glowka i zimno z niej przechodizlo na mnie.Dzien po pogrzebie dostalam pieska od meza o ktrym zawsze mazylam malego 2 miesiecznego sznaucerka miniaturke.Nazywa sie Sara jest slodka ale to mi nie poprawilo nastroju.Chodze w zalobie i nie umiem zyc codziedznie jezdzimy na cmentarz i codzienie placze.Pogrzeb miaLA GODNY slicznie wygladala a kwaitow kotre kochala cale mnostwo.Dzisaj minol o 18.10 rowny tydzien jak nie zyje.Ja niesety dowiedzialam sie dopiero we wtorek.Bo dopiero rano nas powiadomili.Wogle mam sie okropnie i nie moge sie pozbierac.A rodzine dalsza ba do mnie protensje bo nie pozwolilam na tka zwnana "konsulacje" ale ja wiem ze dobrze zrobilam dosc sie na tym siwecie napatrzyla wystarczajaco aby ta kwestie pominoc.Niestety dla niektorych to jest najwaznijsze i z kilkoma beznadziejnymi ciatkami sie poklocilam.
 
m.a.l.i.n.k.a nie przejmuj się ciotkami... mojej mamy siostra do dzis się do nie nie odzywa (od czerwca)....
bo ja postawiłam na swojim... było ze wszystkimi honorami... ale wiesz jhak to jest nie każdemu dogodzisz...
bądź skarbie dzielna... przesyłam Ci mnóstwo buziaczków... z biegiem czasu ból będzie mniejszy....
 
Malinko musisz być dzielna i silna nie tylko dla siebie, ale też dla malutkiej!! trzymaj się Słonko! Babcia na pewno wspiera Was teraz z nieba i nie chciałaby, abyś tak cierpiała! musisz urodzić zdrową dzidzię!
ja też dokładnie rok temu straciłam swoją Babcię..
trzymaj się Malinko ciepło!
 
Nie zapomnimy napewno!!! odpocznij i wyplacz sie to bardzo pomaga!!! wiem ze to ciezkie ale staraj sie tak o tym nie myslec...caluje was mocno!!!!!!
 
reklama
Margolis właśnie Ci odpisałam- hsg bada raczej jamę macicy i częściowo jajowody- tzn jeśli kontrast się przeleje do otrzewnej tzn,że są drożne ale........nie wiadomo czy nie są np. przewężone.
Zaś laparoskopia diagnozuje dokładnie niedrożnosć jajowodów ale jest b. inwazyjna- przdewszystkim narkoza, no i mój gin twierdzi że po laparoskopii mogą tworzyć się dodatkowe zrosty utrudnmiające zajście w ciążę oraz że nie do końca wiadomo jeżeli znajdzie się jakąś torbiel czy coś podobnego to nie do końca wiadomo czy w całości się ją usunie.On ma takie pary które musiały się poddawać laparoskopii wielokrotnie bo coś tam było nie tak.
Ale pewnie jak ktoś robi dobrze laparoskopię to można się poddać.
Tylko to się wiąże z wprowadzeneim do brzucha różnych rurek i potem wiadomo jest stan zapalny jako odpowedź na te rurki i proces gojenia i dlatego mogą powstać dodatkowe zrosty
 
Do góry