reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze porody

zagadzam sie z poprzedniczkami- Kamlotko poród jak z filmu i ta kwestia na końcu pielęgniarki,jak "byc albo nie byc" Hamleta....tez sie wzruszyłam, niby oczywista rzecz została powiedziana,ale w tym momencie nabiera niesamowitego sensu

dobre!!! oby każda z jeszcze nierozpakowanych mamusiek miała podonie sprawne porody, ajk nasze juz rozpakowane lipcóweczki
 
reklama
Cześć dziewczyny
z góry przepraszam,że nie zaglądam. ale moje małe szczęście najlepiej się czuje przy piersi i nawet na chwilkę nie mogę odejść. nie ważne czy ssie pierś czy nie to muszę przy niej być. nawet mój piękny cel nie został osiągnięty, bo Nikola nie śpi w łóżeczku tylko z nami w łóżku. w łóżeczku jest do pierwszego karmienia w nocy a potem jak ją odkładam po karmieniu to jest jedno wielkie marudzenie.
makro10 ja brałam znieczulenie zewnątrzoponowe w kręgosłup.
Asia zazdroszczę Ci porodu.
mam pytanko do dziewczyn, które urodziły. czy długo z Was leciało?
 
gratuluje i podziwiam :-D

Chaialabym zapytac dziewczyny o to znieczulenie... jakie to? czy odplatne? czy nie szkodzi bobasowi?

zewnątrzoponowe jest płatne. cena zależy od cennika szpitalnego. to znieczulenie nie wpływa na maluszka.
jest jeszcze jedno znieczulenie, jakieś narkotyczne co wpływa w takim samym stopniu na mamę jak i na maluszka. to znieczulenie jest free;-)
 
Z tym płaceniem za znieczulenie (i nie tylko) to tak naprawdę zależy od szpitala - tam gdzie ja będę rodziła i znieczulenie zewnątrzoponowe i poród rodzinny jest za darmo, a np. koleżanka która będzie rodziła w Kielcach będzie musiała zapłacić za jedno i za drugie, więc myślę że najlepiej zapytać tam gdzie się rodzi
 
Antkowa to przekaż swojej koleżance że opłaty za poród rodzinny są nieprawne. A jeżeli już będzie musiała zapłacić to niech dostanie jakiś papier na to.... NFZ zwraca kaskę później.
 
Antkowa z tego co i ja sie orientuję porody rodzinne sa bezpłatne. U nas płatny jest np. poród w wodzie i znieczulenie.
 
ANTKOWA co do znieczulenia to jedyny szpital w Warszawie co daje je za darmo na prosbe pacjentki (bez wskazan medycznych). Co do porod rodzinnych to wiesz jaki jest numer - placi sie za sale tzw. do porodu rodzinnego 500-600zl - co tez jest bezprawiem:wściekła/y: Cwaniacy pisza, ze sala jednoosobowa (czyli tzw. do porodu rodzinnego) nie jest refundowana przez NFZ :-D:-D:-D i moga pobierac za nia oplaty.Chyba, ze porod rodzinny odbywa sie na ogolnej sali za zgoda innych rodzacych.
 
reklama
Do góry