reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

reklama
To ja nie wspomne o warszawskich cenach:baffled: tu sa tacy co nawet 400 zł biora za wizyte:angry::angry::angry::angry::angry: no a ja bylam dzis u lekarza i dowiedzialam sie ze mam nerwice jelitowa oraz kamien o srednicy 16 mm i od razu pod noz mam isc:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale najpierw musze schudnac :-p:cool2: jakies 10 kg...........zebym szybciej wyzdrowiala po zabiegu:dry: no moze teraz wezme sie za siebie bo mam jakis pretekst..............tylko oby tej silnej woli starczylo bo akurat do odchudzania mam slomiany zapal:sorry2:

Tynka
Szkoda, że się rozchorzałaś i musisz iść pod nóż, ale może to pomoże ci zrzucić tyle kg ile chcesz ;-)
Szkoda, że nie można tak za darmo wyciąć sobie kawałka tłuszczyku bez uszczerbku na zdrowiu :cool2: Też bym sobie wtedy co nieco wycięła :tak::-D

Gratuluję wszystkim samozaparcia i życzę powodzenia w dietach, ćwiczeniach itp. :-D:-D:-D
 
Monika ja to bym chciala duzo zrzucic co by wrocic do tej wagi gdy mialam 20 lat:-p
zreszta osttanio cos tam rozmaiwalam z Pawelm a on do mnie " no wiesz juz nie masz 20 lat" ja mu an to ze teoretycznie ejszcze mam (28) a on do mnie no ale ejstes juz u kresu tego wieku :eek:normlanie myslalam ze go udusze:angry::angry::angry::angry::angry:;-)
 
Monika ja to bym chciala duzo zrzucic co by wrocic do tej wagi gdy mialam 20 lat:-p
zreszta osttanio cos tam rozmaiwalam z Pawelm a on do mnie " no wiesz juz nie masz 20 lat" ja mu an to ze teoretycznie ejszcze mam (28) a on do mnie no ale ejstes juz u kresu tego wieku :eek:normlanie myslalam ze go udusze:angry::angry::angry::angry::angry:;-)

To ci mądrala z tego twojego męża :szok::baffled: Była trza mu powiedzieć, że on też nie mlodnieje i zawcze możesz go wymienić na młodszy model ;-)

będę się obrzucać błotem i owijać folią:-D

Tylko nie zapomnij się później z tej folii rozpakować ;-):-D
 
reklama
Do góry