reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

Abejka ... moje wrażenia super .... naprawdę świetne kosmetyki - dla mnie rewelacja :tak::-D, tylko niestety .... moja systematyczność pozostawia wiele do życzenia :sorry2::eek::baffled:
 
reklama
Abejka ... moje wrażenia super .... naprawdę świetne kosmetyki - dla mnie rewelacja :tak::-D, tylko niestety .... moja systematyczność pozostawia wiele do życzenia :sorry2::eek::baffled:
hahaha u mnie to samo co z tego,ze mam krem antycelulitowy jak nawet nie wiem czy jest skuteczny bo posmarowalam pare razy...i lezy i nie ma na mnie sily...
 
Skakanka, TiTka .... To mnie mąż smarował co wieczór, zresztą tak jak w ciąży. Teraz już nie mam cellulitu (rozstępów się nie nabawiłam, no może dwa na piersiach po pierwszym nawale pokarmu, ale te same zeszły) i mąż szczęśliwy, że już nie musi smarować :-) Ale fakt faktem, przyjemnie było .... taki miły rytuał wieczorny - naprawde polecam. Zresztą Elżbietka też w ciąży była smarowana przez męża i jak pamiętam ze skutkiem :tak:
 
Mariolka ... hahaha ... to dobry pomysł, bo mój małż mnie w ciąży też smarował i robił to tak dobrze :happy2:, że żadne rozstępy mi się nie zrobiły :tak::-D, ale cellulite powyłaził :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ... więc chyba zaprzęgnę małża znowu do roboty :-D
 
a ja od wczoraj chulam na rowerku/domowym;-)....hmmm zobaczymy jak długo:-D,a do tego smaruje sie specyfikiem na celulitis z L`OREALa:happy2: moze w koncu cos pomoze:confused::sorry2::rolleyes2:
 
Karlam zycze powodzenia:tak:!!tez bym se poszla na jakies cwiczenia,chocby zeby se od Laury troche odpoczac:happy2:,ale niestety nie mam jak:sorry:wiec se fitnes w domku urzadzam...z mezusiem:-D
 
reklama
Do góry