reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

mi po ciąży zostało trochę brzuszka i paskudne rozstępy :wściekła/y:
nie załamuje się w sumie - oto maksyma moich kumpli (i męża ofkoz)
"dwie najbrzydsze rzeczy na swiecie to chudy koń i chuda kobieta - ani sie tym nie pobawsz ani na tym nie pojeździsz..":laugh2: tyle, ze z tymi rozstępami to ja jestem raczej zebra :-)

a tak na poważnie chyba sobie sprawie ten pas, tylko jaki??
 
reklama
no ja tez sie zastanawiam :-( ale czy to nie za pozno?

Abeja ta zebra mnie powalila :-)

wiecie co, co do brzucha to ja mam jakis dziwny, bo nie mam oponki tylko jakby byl w okolo 5 miesiacu :-( tzn wypukly i to dosc wysoko, no i jak dotykam to jest twardawy :-(

no i nadal mam czarny pepek :-(
 
mi po ciąży zostało trochę brzuszka i paskudne rozstępy :wściekła/y:
nie załamuje się w sumie - oto maksyma moich kumpli (i męża ofkoz)
"dwie najbrzydsze rzeczy na swiecie to chudy koń i chuda kobieta - ani sie tym nie pobawsz ani na tym nie pojeździsz..":laugh2: tyle, ze z tymi rozstępami to ja jestem raczej zebra :-)

a tak na poważnie chyba sobie sprawie ten pas, tylko jaki??

:-D:wink::rofl2::laugh2::-)
 
ja tez chcę ten pas...ale czy nam dziewczyny pomoże? Słyszałam tez , ze można było spac na brzuchu po porodzie , bo to niby tez przyspiesza jego obkurczanie..ale juz na to moim zdaniem za późno. Zresztą jak tu spac na cyckach, jak mleko się leje....
 
Abeja z tymi rozstepami to nie jestes sama,smaruje sie kremenm na rozstepy Mustela i musze powiedziec ze sa duzo mniej widoczne-ale sa:-(

ale za to z waga u mnie coraz lepiej ,do mojej upragnionej 50tki zostalo 5kg wiec moze wyskocze w lato w moich starych ciuszkach:tak::-D:-D:-D
 
Ja kupiłam sobie Krem Przeciw ISTNIEJACYM Rozstępom Pharmaceris firmy Irena Eris . Wmasowuje go juz 5 tydzien i rozstepy nieco zbladły wiec jakis efekt juz jest, mimo, że na ulotce napisano, ze pierwsze efekty widac po tygodniach stosowania. Noi i jst tanszy od musteli - opakowanie ok 35 zł
 
Heh, u mnie z wagą po porodzie jest lajcik :-) W ciaży przytyłam 10 kg..Po urodzeniu Kubusia i karmieniu piersią waga stopniowo spadała...Na początku lutego ważyłam 4 kg mniej niż przed ciazą. Wyglądałam jak patyk. Na szczęscie waga wróciła do normy, ważę 51 kg :tak: I pewnie tak zostanie,bo mam dobry metabolizm..no i wcinam sporo jogurtów,serków,kefirów i maślanek..i dużo mineralki..i cwiczenia: aerobiczna 6 Weidera..i jeszcze jakieś na tyłeczek i uda...;-) I czasami zapomnę kolacji zjeść... Nie wspomnę juz o pchaniu wózka Kubusia, czasami obładowanego zakupami...W każdym razie czuę się fantastycznie,mimo rozstępów na tyłku i biodrach...Skóra na brzuchu jest ok, wcale nie rozciągnięta.. Ale co do tych rozstępów..Chyba zainwestuję w Ziaję,albo coś.....
A jak u Was z piersiami?? Bo moję są miękkie,okrągłe i trochę mi wiszą..Ale to mojemu facetowi nie przeszkadza... Mówi,że teraz jest przynajmniej na czym spać,takie to mięciutkie...;-)

Wiecie, jestem jakaś dziwna. Jak nie wypije przynajmniej 4 szklanek mineralki, czuę się jak na kacu,tak mnie suszy...:eek::sick::eek::sick:
 
U mnie nadal spora nadwaga ale od dzis deita grejfrutowa a potem ide do dietetyka by mi jakas porzadna diete ustalil no a dzis mam zabiegi spa :-D zaraz bede okładana blotkiem z morza martwego a potem bede miala drenaz limfatyczny :-D:-D:-D no i tak co jakis czas.... skora na brzuchu mi nadal zostala i wisi ale da sie z tym cos zrobic mam zamiar zaczac 6 weidere czy jak to tam zobaczymy a rozstepow tez mam sporo i tez stosuje erisa i na razie efekty marne mzoe te masaze mi pomoga a co do piersi to nalezy je masowac od spodu w gore tak by sie podniosly :tak:
 
reklama
Mosquitka, ja też przytyłam w ciąży tylko 10 kg i po porodzie szybko je zgubiłam. Ale ostatnio mam jakiś wilczy apetyt i chyba znowu przybyło mi jakieś ze 2 kilo. Co do rozstępów, to porobiły mi się na piersiach i to już prawie na początku ciąży, straszne miałam baniaki :-). A i teraz nie narzekam, bo pokarmu mam dosyć sporo. Trochę szkoda mi tych piersi, bo lato się zbliża i jak tu się w stroju kąpielowym pokazać??????
 
Do góry