reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

a co to za ćwiczenia te 6 Weidera???? Bo oczywiście nie jestem w temacie.
Ja ćwicze na siłowni od 1,5 miesiąca i z tego co zauważyłam to w pasie trochę mniej...niestety waga zamiast w dół spadać stoi w miejscu...
Diety stosowac nie mogę bo cały czas małego karmię piersią...raz nawet przerzuciłam się na tzw. dietetyczne jedzenie i więcej piłam, no i po odciągnięciu mleczka myślalam , że dam sobie boksa w twarz! Mleko było wodniste , ze az strach....no i tym sposobem została mi siłownie, spacery i niejedzenie pieczywka...
 
reklama
a ja wogóle się jakoś specjalnie nie odchudzałam, Ba! nawet jadłam o 22 :-) i nic a nic nie ćwiczyłam, nawet celibat seksualny miałam :-p

Życzę powodzenia w utracie KG
 
Ja schudlam kilogram poniewaz panowal czy nadal panuje u nas jakis wirus zolodkowo-jelitowy i dopadl Natalke, trzy dni nic nie moglam jesc, troche z nerwo troche przez tego wirusa ale u mnie bylo o wiele lagodniej niz Natalki.Caly czas karmilam Martusie i dlatego tez ona sie nie rozchorowala bo dostala przeciwciala, mozliwe,ze jakby byla karmiona butelka to by sie tez rozchorowala.Nie sadze,zeby byla roznica w jakosci mojego mleka mimo,ze prawie nic nie jadlam..zawsze sie ma jakies zapasiki na takie ciezkie sytuacje i chyba duzo czasu musialoby minac,zeby mleko bylo mniej odzywcze.
 
Ja schudlam kilogram poniewaz panowal czy nadal panuje u nas jakis wirus zolodkowo-jelitowy i dopadl Natalke, trzy dni nic nie moglam jesc, troche z nerwo troche przez tego wirusa ale u mnie bylo o wiele lagodniej niz Natalki.Caly czas karmilam Martusie i dlatego tez ona sie nie rozchorowala bo dostala przeciwciala, mozliwe,ze jakby byla karmiona butelka to by sie tez rozchorowala.Nie sadze,zeby byla roznica w jakosci mojego mleka mimo,ze prawie nic nie jadlam..zawsze sie ma jakies zapasiki na takie ciezkie sytuacje i chyba duzo czasu musialoby minac,zeby mleko bylo mniej odzywcze.

a moja znajoma to przez właśnie taką grype żołądkowo-jelitową straciła mleko...
 
Tyle,ze ja tylko po prostu nie mialam apetytu i nic nie moglam jesc no i mnie troche mdlilo, nie mialam innych objawow.
 
Ja w ciąży przybyłam 13 kg i po 4 miesiącach je zgubiłam mój mąż się smieje że jescze trochę a mu zniknę. :laugh2::laugh2:Diety nie stosuję jem to co lubię, na siłownie nie chodzę bo mam mojego syna za siłownie, spacery to taka odskocznia od domu a tak pozatym to jest ok.:happy::happy: Przed ciążą mąż powiedział że jak po urodzeniu dziecka wejdę w białą mini spódniczkę to będzie ze mnie dumny i wiecie co weszłam:laugh2::happy::laugh2::-D:-D
 
reklama
Do góry