reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

tika ja mam tak samo, w domu w zyciu bym sie nie zmobilizowala:no:a tak z kumpelami, jedna druga bedzie namawiac i mysle ze wytrwamy:tak:
a ile razy chodzilas w tygodniu bo nie pamietam?:-p
Martuchaa ... no właśnie ja też w kumpelach mam ogromną mobilizację ... to działa :-D;-) i chodziłam 2 razy w tygodniu, chciałam 3, ale czasowo nigdy się nie wyrobiłam :sorry2:.

Co do frytek, to jakoś nie przepadam, ale chipsy Lays fromage ... mniami... mniami ... nie mogę mieć w domu, bo na bank zjem :dry::-D, tak jak to właśnie dzisiaj zrobiłam :zawstydzona/y:, a wyrzuty sumienia będą pewnie chodziły za mną przez cały weekend :baffled::rofl2:;-)

No i gratki dla Moni i Lorien za znikające kilogramy :-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja wczoraj znów wykupiłam dietkę z vitali,bo znow dopadla mnie depresja:-( wtedy jak stosowalam zrzucilam ladnie 9 kilo i przez wakacje znow je nabralam:-( wiecie jak to jest piwko,gril itp.wiec od srody znow jade z koksem:-D i do swiat mam nadzieje z 5 kilo zrzucic:tak:a do maja 22 kilo:tak: uparłam sie jak osioł,bede tez cwiczyc i zamowilam sobie tez tabletki OLIMP THERM LINE II ___________________Z APTEKI (478146201) - Aukcje internetowe Allegro i mam nadziej ze moje starania nie pujda na marne,jestem zdeterminowana:tak::-)
 
Życzę powodzenia w odchudzaniu :tak:.
Xmamuśka od tych tabletek to głównie kopa dostaniesz, bo one działają jak dopalacz, gorzej jest jak przestaniesz brać, wtedy na nic nie masz siły i ochoty.
 
ostatnio trafilam w necie na opinie tych tabletek (therm line) i chcialam przez chwile nawet sobie je zamowic, ale potem pomyslalam soebie, ze wszel;kie dopalacze to glupota, to nic nie pomaga, tylko silna wola, odpowiednia dieta i odpowiedni tryb zycia pomoze zrzucic kilogramy, a jak ktos ma taki organizm, ze nie zrzuci to i chociazby łyknal opakowanie na raz to i tak nie schudnie - takie jest moje zdanie. Jakos nie wierze w takie sprawy jak tabletki odchudzajace, zreszta tak samo jak te wszytskie plasterki i tabletki, ktore pomagaja w rzucaniu palenia :-)

Ale czytałam, ze niektorym pomaga, więc życze powodzenia i wytrwania w postanowieniu!!! Trzymam kciuki!!!
 
Wracajac do tytułu wątku chciałam zakomunikować, że mam mega piękny worek na brzuchu:sorry2:... własnie zamówiłam sobie pas poporodowy, mam nadzieję, że pomoże:tak:. Ale nie jest jeszcze tak źle, mieszczę się w swoje dżinsy sprzed ciąży:-p
 
Antosiowa, a po Antku też miałaś worek? Ja po Nikusiu nie miałam i pasa nie używałam :no:. A wejścia w spodnie ci gratuluję :tak:.
 
Po Antosiu miałam znacznie mniejszy i szybko sie sam wchłonął a teraz to mi sie nie wydaje żeby poszło tak łatwo:baffled:. Czekam az mi sie szew dobrze zrośnie i wezmę sie chyba za jakieś ćwiczenia:tak:
 
reklama
Do góry